Bir idealin 17. yılına alkış!..

***Serhan'ı aradım hemen.. "Andante'yi son bir yıldır Ahu Ünalp ile birlikte çıkartıyorum. Ahu'yla son 15 yıldır değişik alanlarda birlikte çalışmalar yaptık. Son olarak Andante'ye reklam bulmak alanında çalışıyordu. Sonra dergide bana ortak oldu şimdi derginin yarısı benim yarısı Ahu'nun. Derginin reklam bağlantılarını ve tahsilatlarını yine o yapıyor" dedi.

Eşi Melike derginin tasarımını yıllar sonra yeniden üstlenmiş.. O da her sayıyı sayfa sayfa çiziyor. Bir de Onur var. Bu üçlünün üçünün de yardımcısı olarak full time çalışıyor.
Serhan tabii Genel Yayın Müdürü..
Serhan "İki yıl önce kitap yayıncılığına girdim. Girer girmez kendimizi yayıncılığı sarsan krizin içinde bulduk ama pes etmedik ve bugüne kadar Kitap Kurdu etiketi altında 10 tane kitap çıkardık. Sadece müzik kitapları yayımlamıyoruz, klasik müzik ve caz alanından siyaset, din, doğa ve polisiye edebiyata kadar pek çok türde kitap var yayın programımızda ve bunları paramız oldukça basıyoruz. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gazeteciler ve “Ismarlama” muhabirler... 27 Şubat 2020 | 2.818 Okunma İnsan köpeği ısırırsa haber mi, hâlâ?. 26 Şubat 2020 | 2.343 Okunma Kapımıza dayanan virüs!. Çin mi? Kıyamet mi?.. 25 Şubat 2020 | 2.986 Okunma Donald Trump, Filiz Akın ve Hıncal Uluç’tan doğan proje!.. 23 Şubat 2020 | 166 Okunma Tarih tekerrür mü ediyor, yoksa... 22 Şubat 2020 | 423 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar