Asıl şimdi istifa et, Fatih Hocam!.

Ali Sami Yen tarafından "Yabancıları yenmek üzere" kurulan Galatasaray'ı baştan aşağı yabancıları oynatan, ama bırakın onları yenmeyi gol bile atamaz hale getiren Fatih Terim, Real Madrid önünde 6 gol yemenin de ötesinde oynattığı ve seyirci kaldığı rezil, ruhsuz utanç futbolundan sonra istifa etmeliydi.

Ama artık Galatasaray'a değil, "Kendine imparator" Terim, sırf kendisi için fevkalade akıllı bir taktik uyguladı..
İstanbul'a gelecek ve onu havaalanında karşılayacak seyirciden çekindiği, onların yüzüne bakacak hali olmadığı için, Madrid'den doğru Gaziantep'e gitti.
Hesabı açıktı.
Madrid'de zaten dibe vurmuş, perişan olmuştu. Düşeceği daha derin çukur yoktu. Antep'de de rezil olursa, orada bırakırdı, ne fark eder?.
Ama, zaten doğru dürüst futbol oynamayan Antep önünde, hakemle, makemle bir şekilde kazanırsa, araya milli maç arası giriyordu ki, bunlar Madrid Faciasının unutulması, nefes alması için yeterliydi.
Planı aynen işledi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Düşmanın öldü, ama gene olmadı, Fatih Terim!.. 30 Kasım 2021 | 740 Okunma Türk keçe sanatı dünyada canlanıyor!.. 28 Kasım 2021 | 196 Okunma Bir Cumhuriyet Anıtı Tankut Öktem’i ziyaret... 27 Kasım 2021 | 122 Okunma 2001 krizinin unutulmaz işadamı, Abdullah Kiğılı!.. 26 Kasım 2021 | 1.028 Okunma Yaşarken unutulan dev adam!.. Güngör Denizaşan!.. 25 Kasım 2021 | 271 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar