Asıl şimdi istifa et, Fatih Hocam!.

Ali Sami Yen tarafından "Yabancıları yenmek üzere" kurulan Galatasaray'ı baştan aşağı yabancıları oynatan, ama bırakın onları yenmeyi gol bile atamaz hale getiren Fatih Terim, Real Madrid önünde 6 gol yemenin de ötesinde oynattığı ve seyirci kaldığı rezil, ruhsuz utanç futbolundan sonra istifa etmeliydi.

Ama artık Galatasaray'a değil, "Kendine imparator" Terim, sırf kendisi için fevkalade akıllı bir taktik uyguladı..
İstanbul'a gelecek ve onu havaalanında karşılayacak seyirciden çekindiği, onların yüzüne bakacak hali olmadığı için, Madrid'den doğru Gaziantep'e gitti.
Hesabı açıktı.
Madrid'de zaten dibe vurmuş, perişan olmuştu. Düşeceği daha derin çukur yoktu. Antep'de de rezil olursa, orada bırakırdı, ne fark eder?.
Ama, zaten doğru dürüst futbol oynamayan Antep önünde, hakemle, makemle bir şekilde kazanırsa, araya milli maç arası giriyordu ki, bunlar Madrid Faciasının unutulması, nefes alması için yeterliydi.
Planı aynen işledi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Peki, size nasıl inanacağız, Bay Müftüoğlu?. 02 Nisan 2020 | 3.934 Okunma Sabret gönül bir gün olur... 01 Nisan 2020 | 2.363 Okunma İnanmak ve dua etmek üzerine.. 31 Mart 2020 | 2.954 Okunma Son Yaprak!. O. Henry’nin muhteşem öyküsü!. 29 Mart 2020 | 288 Okunma “Kıbrıs olarak kapalıyız!.” 28 Mart 2020 | 2.536 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar