Asıl şimdi istifa et, Fatih Hocam!.

Ali Sami Yen tarafından "Yabancıları yenmek üzere" kurulan Galatasaray'ı baştan aşağı yabancıları oynatan, ama bırakın onları yenmeyi gol bile atamaz hale getiren Fatih Terim, Real Madrid önünde 6 gol yemenin de ötesinde oynattığı ve seyirci kaldığı rezil, ruhsuz utanç futbolundan sonra istifa etmeliydi.

Ama artık Galatasaray'a değil, "Kendine imparator" Terim, sırf kendisi için fevkalade akıllı bir taktik uyguladı..
İstanbul'a gelecek ve onu havaalanında karşılayacak seyirciden çekindiği, onların yüzüne bakacak hali olmadığı için, Madrid'den doğru Gaziantep'e gitti.
Hesabı açıktı.
Madrid'de zaten dibe vurmuş, perişan olmuştu. Düşeceği daha derin çukur yoktu. Antep'de de rezil olursa, orada bırakırdı, ne fark eder?.
Ama, zaten doğru dürüst futbol oynamayan Antep önünde, hakemle, makemle bir şekilde kazanırsa, araya milli maç arası giriyordu ki, bunlar Madrid Faciasının unutulması, nefes alması için yeterliydi.
Planı aynen işledi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kendi bacağına kurşun sıkmak!.. 11 Aralık 2019 | 2.411 Okunma Ceplerimiz çöplük oldu Cahit Bakanım!.. 10 Aralık 2019 | 280 Okunma “Ne hakla” demişti, Baba Gündüz!. 08 Aralık 2019 | 2.345 Okunma Kadıköy’de unutulmaz bir gece... 07 Aralık 2019 | 2.865 Okunma Terim’i de, hakemi de yenen Tuzla!. 06 Aralık 2019 | 584 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar