Ali Koç depremine sadece devlet sessiz?.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Daire Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun'un, futbol dünyamıza, bir proje ve bir kampanya ile barış çağrısı yaptığı gün "Artık yeter!.

Barış marış yok" diyen, "Fenerbahçe saldırı altında. Kör göze parmak saldırı olduğunda iş başa düşüyor" diye taraftarına açıkça savaş çağrısı yapan Ali Koç'a, itham ettiği Trabzon ve Galatasaray'dan sert cevaplar gelirken, sessizliğini koruyan tek kurum devlet oldu.
Koç'un, Fenerbahçe aleyhine çalıştığını iddia ettiği Federasyon'dan, "Zekeriya Alp yalan söylüyor. Bana madde madde hesap verdi ama ikna edemedi" dediği Merkez Hakem Komitesi'nden, "Devlet bütün kararlarını Trabzon için alıyor. Harcama limitleri, kredi ve faizlerde hep Trabzon destekleniyor. Devlete iş yapan büyük müteahhitlere Trabzon Stadı'nda localar aldırılıyor" dediği devlet makam ve kurumlarından ses çıkmadı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu yazıyı mutlak okuyun!. 29 Kasım 2020 | 705 Okunma Efsane maç bu gece sabaha karşı 5’te!.. 28 Kasım 2020 | 1.216 Okunma Maradona! Birinci elden... Çıplak gözle... 27 Kasım 2020 | 1.189 Okunma Gidin!. İkiniz de gidin, ne olur!. (2) 26 Kasım 2020 | 918 Okunma Gidin.. İkiniz de gidin ne olur!. 25 Kasım 2020 | 1.624 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar