Ülkü Ocakları ilk adım

Fransa'daki kararın arkasında Macron'un Elysee Sarayı'nda ağırladığı YPG'liler ile Ermeni diasporası vardı

15 Temmuz'u 16 Temmuz'a bağlayan sabah şöyle tivit atmışım: "Boğaziçi Köprüsündeydik, halkın üzerine ateş açtılar. Kaç şehidimiz var bilmiyorum ama bugün bir milattır, bu milleti teslim alamayacaksınız. Beraber direndiğimiz ülkücüler ve ulusalcılar, sizinle aynı ülkeyi paylaşmaktan gurur duyuyorum. Allah her birinizden razı olsun."


FETÖ maşasını tutan ve ülkemizi işgale kalkışan güçlere karşı Cumhur İttifakı o gün kuruldu. Takip eden gelişmeler, hâlâ FETÖ'yü masum göstermeye çalışanlarla, bir diğer maşa olan PKK'nın partisiyle ittifak kuranlarla ayrışmamız yeni değil. Cumhur, o gün, orada kararını verdi ve uygulamaya koydu.


Ülkücüler, bu direnişin önemli bir parçasıdır. Geçtiğimiz sene Fransa'da, bugünse Amerika Birleşik Devletleri'nde yasaklanarak kriminalize edilmeye çalışılmaları da tamamen bundan ötürüdür.
Hatırlayın...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP daha ne yapsın? 12 Kasım 2021 | 3.465 Okunma MERAL BACI’ya bir hatırlatma 10 Kasım 2021 | 1.042 Okunma Karabağ’ın muzafferleri ve Minsk’çiler 09 Kasım 2021 | 201 Okunma Akşener’in Türkkan’a uzattığı İP 08 Kasım 2021 | 1.183 Okunma Kılıçdaroğlu, Yozgat’a gidince... 05 Kasım 2021 | 400 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar