31 Mart’ta hatırlarsın

Yerel seçimlerde istediği sonucu alamayacağını anlayan Ekrem İmamoğlu gün geçtikçe kontrolünü kaybetmeye başladı. Buna bir de en yakınındaki isimlerin merkezinde olduğu skandal eklenince...

Yerel seçimlerde istediği sonucu alamayacağını anlayan Ekrem İmamoğlu gün geçtikçe kontrolünü kaybetmeye başladı. Buna bir de en yakınındaki isimlerin merkezinde olduğu skandal eklenince İmamoğlu'nun sinirlerinin bozulduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.
İmamoğlu'nun bu sinir bozukluğu, kendisine soru soran bir vatandaşı herkesin önünde azarlamasına neden oldu. Beş yıldır kalp işaretinin her versiyonunu yapan bir siyasetçi olarak takındığı tavır kendisini inkâr manasına geliyordu ancak İmamoğlu bunu umursamadı bile.
Yakın çalışma ekibinin balya balya paralarının açığa saçılması sonrası sessizliğe bürünen İmamoğlu "ajansından" konuşma icazeti alınca oldukça tuhaf el hareketleriyle kendisinin olaylarla bir ilgisi olmadığını açıkladı. Kendisine bu konu hakkında soru soran gazeteciyi azarlayan İmamoğlu, katıldığı canlı yayında tamamen çuvalladı.
2019 seçimleri öncesi bol keseden vaatlerini sıralayan İmamoğlu'na söyledikleri hatırlatılınca "Hatırlamıyorum" cevabını verdi. Üstelik bunu birkaç kez tekrarladı.
Seçimlere...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hamas bunu neden yaptı? 19 Nisan 2024 | 1.705 Okunma Olmayan jakuzi ve görülmeyen ölümler 17 Nisan 2024 | 436 Okunma Sakin güç, derin diplomasi 16 Nisan 2024 | 297 Okunma İran ve İsrail’in ortak menfaatleri 15 Nisan 2024 | 331 Okunma Erdoğan ne yapmadı? 08 Nisan 2024 | 448 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar