Ooh suyundan da koy!..

İndirim sözü verdiği neredeyse her şeye zam yaptı. Ahan da yazın bir köşeye. Yapmaya da devam edecek. Biliyoruz yahu, morfinlenmiş grup sorgulamayacak isyan da etmeyecek. Biz bir türlü alışamadık, nakısa...

İndirim sözü verdiği neredeyse her şeye zam yaptı. Ahan da yazın bir köşeye. Yapmaya da devam edecek. 

Biliyoruz yahu, morfinlenmiş grup sorgulamayacak isyan da etmeyecek. Biz bir türlü alışamadık, nakısa bizde!.. 

Kucaklayıcı Ekrem, taksiye, dolmuşa, vapura, halk ekmeğe..vs, zam yaptı. (Gerçi bize göre zam, ona göre “Finansal düzenleme”…) 

İleri Biyolojik Arıtma Tesisi projesini iptal etti. ‘Temel atmama’ töreni düzenledi. Gerekçe olarak ortaya koyduğu, “proje maliyeti, yeşil alan talanı, İTÜ raporu..vs,” ile ilgili söylediği her şey palavra çıktı. 

Suya yüzde 20 zam diye verdikleri teklifin kademeli olarak yüzde 80 zam oranına ulaştığı ortaya çıktı. Seçimlerde “İndirim yapacağım” diye söz vermişti. Meğer “bindirmeye” niyetliymiş!.. 

Allah’tan suya zam yapılmasını öngören madde İBB Meclisi’nde AK Parti ve MHP üyelerinin oylarıyla reddedildi

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Virüs yüzünden kimseyi kucaklayamıyor! 30 Mart 2020 | 3.282 Okunma Covid19, Laikid ASDFGHJKLŞİ'yi tetikledi mi?.. 28 Mart 2020 | 3.122 Okunma Vefasız Çinliler kitlerin parasını almışlar!.. 25 Mart 2020 | 5.332 Okunma CHP'nin Korona'virüs siyaseti!.. 23 Mart 2020 | 3.523 Okunma Tillo kadar başına taş yağsın emi!.. 21 Mart 2020 | 12.036 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum