Ooh suyundan da koy!..

İndirim sözü verdiği neredeyse her şeye zam yaptı. Ahan da yazın bir köşeye. Yapmaya da devam edecek. Biliyoruz yahu, morfinlenmiş grup sorgulamayacak isyan da etmeyecek. Biz bir türlü alışamadık, nakısa...

İndirim sözü verdiği neredeyse her şeye zam yaptı. Ahan da yazın bir köşeye. Yapmaya da devam edecek. 

Biliyoruz yahu, morfinlenmiş grup sorgulamayacak isyan da etmeyecek. Biz bir türlü alışamadık, nakısa bizde!.. 

Kucaklayıcı Ekrem, taksiye, dolmuşa, vapura, halk ekmeğe..vs, zam yaptı. (Gerçi bize göre zam, ona göre “Finansal düzenleme”…) 

İleri Biyolojik Arıtma Tesisi projesini iptal etti. ‘Temel atmama’ töreni düzenledi. Gerekçe olarak ortaya koyduğu, “proje maliyeti, yeşil alan talanı, İTÜ raporu..vs,” ile ilgili söylediği her şey palavra çıktı. 

Suya yüzde 20 zam diye verdikleri teklifin kademeli olarak yüzde 80 zam oranına ulaştığı ortaya çıktı. Seçimlerde “İndirim yapacağım” diye söz vermişti. Meğer “bindirmeye” niyetliymiş!.. 

Allah’tan suya zam yapılmasını öngören madde İBB Meclisi’nde AK Parti ve MHP üyelerinin oylarıyla reddedildi

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Nerenizden uyduruyorsunuz bunları?!.. 25 Ocak 2020 | 3.091 Okunma CHP otomatiğe bağladı!.. 22 Ocak 2020 | 2.360 Okunma Evet, 'malları' boykot ediyoruz!.. 20 Ocak 2020 | 2.924 Okunma 'Mastır'ın var mı 'mastır'ın?!.. 18 Ocak 2020 | 3.309 Okunma CHP, HDP/PKK tiyatroda, Akşener ve Temel neden yoktu orada?! 15 Ocak 2020 | 3.049 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum