Makak maymunları bile alkışlardı sizi!..

Neredeyse her hafta yeni bir İBB skandalıyla karşılaşıyoruz. İşin kötü yanı, artık çok doğal karşılar olduk. Tamam, CHP'den büyük hizmetler projeler falan beklemedik. Öyle hayaller kurmadık....

Neredeyse her hafta yeni bir İBB skandalıyla karşılaşıyoruz. İşin kötü yanı, artık çok doğal karşılar olduk.

Tamam, CHP'den büyük hizmetler projeler falan beklemedik. Öyle hayaller kurmadık. Mevcudu koruyabilseler, projeleri devam ettirseler bile çok iş yapmış olacaklardı. Neticede CHP'den söz ediyoruz. Şimdiye kadar ülkeye hiçbir katkısı hizmeti olmamış bir zihniyet. (heykelcilik hariç tabii)

Ama onu da beceremediler. İstanbul'a bu kadar kötülük yapacaklarını biz de tahmin edemedik. Zira 2 yılın bilançosu çok ağır.

'Şeref namus' sözü dediler, ama 15 bin işçiyi işten çıkarıp 17 bin işçi alacağı kimin aklına gelirdi? 'Tasarruf' deyip kişi başı 6 bin liralık yemek yiyeceklerini kim bilebilirdi?

Liyakat diye yırtındılar, elemanların 35'ini CHP den,15'ini İyi Parti'den, 15'ini diğer partilerden, geri kalanlarda kalan bir şey varsa kariyer merkezinden aldıkları ortaya çıktı.

Hiç utanmadılar!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Moktan işler Sözcüsü!.. 13 Ekim 2021 | 811 Okunma Algılara kanmayın, toparlanın taarruza geçin!.. 11 Ekim 2021 | 830 Okunma Belli silahlı gruplar belli kişileri öldürebilirlermiş!.. 09 Ekim 2021 | 662 Okunma Ülkeyi bölerek parlamentoyu güçlendirecekler!.. 06 Ekim 2021 | 405 Okunma CHP'nin zammı durdurma taktiği! 04 Ekim 2021 | 631 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar