Kiralık vekil için istikşafi görüşme ve yaprak!.. 

Kronik bir hastalık…  İlmi siyasette “Latif Abi Sendromu” diye bilinir. Şöyle ki;

Egon tavan yapmıştır. Kifayetsizsindir bilmezsin. Beklentilerin karşılanmayınca da küsersin. Doymazsın, nefsaniyet yaparsın. Hep daha fazlasını istersin. 

Maçan yemediği için, önce “Hocalık yapacam, tavuk besleyecem, ‘torun sevecem, ‘gibi sebepler uydurup siyaseti bıraktığını ilan edersin. Sonra kurabiliyorsan parti kurarsın. Kurdun, olmadı kapatırsın. O da olmadı karşı cepheye geçip (sözde) dava arkadaşlarına bol bol söversin. ‘Düşmanımın düşmanı dostumdur’ deyip her düşmana kucak açabilir vaziyette beklersin!.. 

Hepsinin yaşadığı budur. 

Hepsinin derdi de aynıdır. En önemlisi de, küresel güçler Türkiye’yi tehdit edip Erdoğan’a; “çekil” derken, onlar da kendilerini o makamlara getiren Erdoğan’a, “çekil bir kenara” dediler. Kerametleri kendinden menkul sanan kifayetsiz muhterisler!.. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Virüs yüzünden kimseyi kucaklayamıyor! 30 Mart 2020 | 3.282 Okunma Covid19, Laikid ASDFGHJKLŞİ'yi tetikledi mi?.. 28 Mart 2020 | 3.122 Okunma Vefasız Çinliler kitlerin parasını almışlar!.. 25 Mart 2020 | 5.332 Okunma CHP'nin Korona'virüs siyaseti!.. 23 Mart 2020 | 3.523 Okunma Tillo kadar başına taş yağsın emi!.. 21 Mart 2020 | 12.036 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar