Kimse din konusunda CHP’yle yarışamaz!..

“CHP, insanların dini değerlerini hiçe sayıyor” diyen vatandaşa sert dalmıştı İmamoğlu; Vatandaşın yüzüne, “Sen sakın o konuda benimle yarışma. Sen git inancını gözden...

“CHP, insanların dini değerlerini hiçe sayıyor” diyen vatandaşa sert dalmıştı İmamoğlu; 

Vatandaşın yüzüne, “Sen sakın o konuda benimle yarışma. Sen git inancını gözden geçir!” dedikten sonra arkasından da şöyle seslenmişti; “Tek işiniz o zaten; “inanç”.., Başka işiniz yok!” 

Kalp kırmayan, karıncayı incitmeyen İmamoğlu’nun vatandaşa haddini bildirdiği diyalog buydu işte!..

***

“Tek işiniz o zaten; inanç!..” diyen İmamoğlu Yeni Zelanda’daki cami saldırılarında şehit olanlar için Cami’de Yasin-i Şerif okudu. 

Sosyal medyada bundan bahsetmiştim. Maharic’i Huruf yok.., Bazı ‘Hareke’ler hatalı.., Tecvid yok.., Usül, makam yok. Belli ki ‘Kuran Kursu’na giderken dersleri biraz kaytarmış. Allah “ma’âl kusur” kabul etsin diyoruz elbette. Bir CHP adayı için fevkalade!..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yüzde 1'i de şüpheli!.. 16 Ocak 2021 | 739 Okunma Kendisi ‘sözde' değil, CHP'nin ‘özde' genel başkanıdır! 13 Ocak 2021 | 542 Okunma Nereye takıyordun yağlı urganı?!.. 11 Ocak 2021 | 639 Okunma İçimizde de incinmişler var!.. 09 Ocak 2021 | 533 Okunma Alayınız gelin darbeciler, antikorumuz hazır!.. 06 Ocak 2021 | 1.300 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar