Kılıçdaroğlu’ndan kurtulmanın reçetesi DSP!..

Daha düne kadar ben size; “Önder Aksakal ile telefonda görüştüm” deseydim, şaşırmazdınız değil mi?.. Niye şaşırasınız ki?.. Zira yakın zamana kadar (ben de dahil olmak üzere) DSP Genel...

Daha düne kadar ben size; “Önder Aksakal ile telefonda görüştüm” deseydim, şaşırmazdınız değil mi?.. 

Niye şaşırasınız ki?.. Zira yakın zamana kadar (ben de dahil olmak üzere) DSP Genel Başkanı Önder Aksakal’ı tanıyor muyduk? 

Tabii ki yok öyle bi’şey. Önder Aksakal ile görüşmedim, tanımam etmem kendisini. Sadece bi’şey denedim!.. İtiraf edin ama birçoğunuz DSP Genel Başkanı’nı hâlâ tanımıyorsunuz değil mi? 

Ecevit’ten sonra benim en iyi hatırladığım DSP Genel Başkanı Zeki Sezer’di. Hani şu Ahmet Özhan’a benzeyen vardı ya. Televizyonda gördüğümde her an ‘Aaah, Tûti-i mu’cize-gûyem ne desem lâf değil..,” diyecek gibi dururdu!.. 

Sonra Masum Türker geldi. Ne yaptığını hatırlamıyorum. 7 Haziran ve 1 Kasım 2015 seçimlerinde çakılmıştı. (Sıfır virgül bilmem kaç oy almıştı!) 

Ardından Önder Aksakal Genel Başkan oldu. 24 Haziran seçimlerine katılmadılar, tamamen unutmuştuk DSP’yi. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HDP, CHP'yi muma çevirdi!.. 25 Ocak 2021 | 733 Okunma Kılıçdaroğlu neden “namussuz siyaset” istiyor?!.. 23 Ocak 2021 | 1.128 Okunma İnce'nin partisine en az 20 vekil… 20 Ocak 2021 | 2.818 Okunma Bir an önce asrın villacımıza aşı vurulsun!.. 18 Ocak 2021 | 1.035 Okunma Yüzde 1'i de şüpheli!.. 16 Ocak 2021 | 756 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar