Kılıçdaroğlu bizimle dalga geçii!..

Tamamen kendisine ait cümlelerdir. Noktasına virgülüne dokunmadan birebir aktarıyoruz. (Not; Altındaki yorumlar birebir bize ait!..) Kılıçdaroğlu; “İyi de kim sana cumhurbaşkanı diyor. Zorla sana cumhurbaşkanı...

Tamamen kendisine ait cümlelerdir. Noktasına virgülüne dokunmadan birebir aktarıyoruz. (Not; Altındaki yorumlar birebir bize ait!..)

Kılıçdaroğlu; “İyi de kim sana cumhurbaşkanı diyor. Zorla sana cumhurbaşkanı diyorlar…”

Valla ben şahidim, etrafta birçok kişi “Cumhurbaşkanı” diyor kendisine. Sordum, “Zorla mı cumhurbaşkanı dedirtiyorlar” diye. Hepsi, “Hayır” diyor, kimse zorlamıyormuş, kendiliğinden diyorlarmış. O bi’şey değil, yurtdışına çıktık, bakalım Erdoğan’a ne diyecekler diye merak ettim. İnan hepsi “sayın cumhurbaşkanı” diyor. Düşün yani, onlar bile farkına varmışlar!.. Nasıl zorladılarsa artık?!..

***

Kılıçdaroğlu: “Sen o koltuğa meşru bir seçimle mi geldin?.. Meşru bir seçimle gelmedin. O koltuğa nasıl geldin? Şartları kendi lehine dönüştürerek geldin.”

Gelmişse gelmiştir. Gelmemişse gelmemiştir. Peki nasıl gelmiştir?.. Seçime girmiş koltuğa gelmiştir. Seçime girmeseydi ve şartları lehine dönüştürmeseydi gelemezdi. CHP şartları lehine dönüştüremediği için gelemedi koltuğa?!.. Hem Hacı Muharrem kazansaydı, seçim meşru olacaktı!..

***

Kılıçdaroğlu: “Bir sanatçıyla nasıl konuşulacağının haddini bileceksin!“

Cumhurbaşkanıyla birlikte sınırdaki Mehmetçiklere moral vermeye giden sanatçılara, “Rezil adamlar” diyen sen değil miydin? Nasıl konuşulacağının haddini bilmek ha?!

***

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kendisi ‘sözde' değil, CHP'nin ‘özde' genel başkanıdır! 13 Ocak 2021 | 0 Okunma Nereye takıyordun yağlı urganı?!.. 11 Ocak 2021 | 633 Okunma İçimizde de incinmişler var!.. 09 Ocak 2021 | 526 Okunma Alayınız gelin darbeciler, antikorumuz hazır!.. 06 Ocak 2021 | 1.296 Okunma “Şeytanı öven” modacı, İBB'yi mi övecek?.. 04 Ocak 2021 | 874 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar