“Kasetle genel başkan oldu” deyince neden kızıyorsunuz?!

Ha, bir de şöyle demiş Kaftancıoğlu; “Bu işin altında birtakım operasyonlar olduğunu düşünmüyor değilim” Nasıl bir operasyonmuş bu?.. Birileri tacize-tecavüze mi zorluyor teşkilat mensuplarınızı?!.. Operasyon arıyorsan içeri bakacaksın.

CHP’nin son vukuatıydı…

CHP Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı ‘taciz-nitelikli cinsel saldırı’ suçundan tutuklandı. (Detayları medyada yer aldı. Çok aşağılık ve iğrenç. Burada tekrarlamaya gerek yok.)

Son vukuatı dedik. Çünkü kısa bir süre önce CHP Didim Belediye Başkanı ve meclis üyeleri hakkında “kadına cinsel saldırı” iddiasıyla soruşturma başlatılmıştı…

Daha da geriye doğru gidersek CHP teşkilatlarında (belediyeler ve il-ilçe başkanlıklarında) “mebzul miktarda” taciz, cinsel saldırı, tecavüz olaylarının yaşandığını hatırlıyoruz.

Ne kadar “mebzul” diye sorarsanız, sayısını bilmem, saymadım. Ama Süleyman Özışık bir yazısında CHP’deki cinsel saldırı-taciz-tecavüz olaylarını sıralamış, adeta kronolojisini yazmıştı.

Neyse biz son vukuata bakalım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bir an önce asrın villacımıza aşı vurulsun!.. 18 Ocak 2021 | 934 Okunma Yüzde 1'i de şüpheli!.. 16 Ocak 2021 | 748 Okunma Kendisi ‘sözde' değil, CHP'nin ‘özde' genel başkanıdır! 13 Ocak 2021 | 543 Okunma Nereye takıyordun yağlı urganı?!.. 11 Ocak 2021 | 642 Okunma İçimizde de incinmişler var!.. 09 Ocak 2021 | 535 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum