İBB, terörle iltisaklı, CHP'nin “Nas”ı..!

Efendim İBB'ye terörle iltisaklı kişiler işe alınmış... Niye şaşırıyorsunuz ki, anlamıyorum... HDP; 'Mansur Yavaş da İmamoğlu da bilecek ki seçilmişse 'HDP oylarıyla' seçilmiştir. Bizi...

Efendim İBB'ye terörle iltisaklı kişiler işe alınmış...

Niye şaşırıyorsunuz ki, anlamıyorum...

HDP; 'Mansur Yavaş da İmamoğlu da bilecek ki seçilmişse 'HDP oylarıyla' seçilmiştir. Bizi yok sayamazlar' diyerek CHP'yi uyarmadı mı?..

'Demirtaş'ın siyaset çizgisini beğeniyorum' diyen İmamoğlu değil miydi?.. Diyarbakır'a kadar gidip kayyım atamalarına bizzat yerinde üzülmedi mi?.. 'Kayyum atanması gaflet ve delalettir' demedi mi?..

Diyarbakır, Mardin ve Van'daki kayyım atamalarına 'darbe dönemi uygulama' diyerek HDP/PKK'ya sahip çıkmadı mı Kılıçdaroğlu?.. 'YPG terör örgütü değildir', 'YPG bize mi saldıracak?' demedi mi?!..

CHP, tezkereye hayır diyerek HDP/PKK'nın yanında yer almadı mı?.. Evet diyenleri ihanetle suçlayan Kılıçdaroğlu değil miydi?..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Söylemiştir söylemiştir!.. 30 Kasım 2022 | 70 Okunma Masada kim kimin kulağını çeker?!.. 28 Kasım 2022 | 577 Okunma Enver de yandaş oldu! 26 Kasım 2022 | 1.111 Okunma Venizelos'u yaz, tanesini 20 bin liradan okutursun! 23 Kasım 2022 | 544 Okunma Teröristlerin inleri vurulunca kimler inledi?!.. 21 Kasım 2022 | 918 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar