HDP’yle birlikte ülkücüleri mahalle mahalle gezin!..

Haber şu; “HDP İzmir İl Eş Başkanı Kadir Baydur, Soyer’i destekleyeceklerini belirtti. Baydur destekleme kararını Amerika’nın Sesi’ne açıkladı…” (Bunlar Marksist ya...

Haber şu; 

“HDP İzmir İl Eş Başkanı Kadir Baydur, Soyer’i destekleyeceklerini belirtti. Baydur destekleme kararını Amerika’nın Sesi’ne açıkladı…” (Bunlar Marksist ya, “Amerika’nın Sesi”ne konuşuyorlar!..) 

Baydur ayrıca mahalle mahalle gezerek CHP’li adayı destekleyeceklerini söylüyor. Bunu söyleyen HDP İzmir İl Eş Başkanı. (Bunlarda da her şeyin ‘eş başkanı’ var yahu!) 

Daha önce net bir ‘duruş’ ortaya koyup “HDP’nin yanındayım” diyen Soyer, duruşunun karşılığını HDP/PKK’dan alıyor!.. 

CHP-HDP ortaklığı yeni bir şey değil elbette. Hatta bilinen en sağlam ortaklık. (“Beraber iyi sallarlar”.., “CHP’li belediye HDP için şükür pilavı dağıtır”.., “Her CHP’li evden HDP’ye oy çıkar”.., “PYD terör örgütü değildir, Meclis’e bütün renkleri soktuk” derler.., ilâ ahiri.) 

Kılıçdaroğlu, baba Nurettin Soyer’i anlatırken; ‘Hiçbir suçu yok, önemli bir hukukçu, ayrıca başarılı bir hukukçu…’ diyor. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yüzde 1'i de şüpheli!.. 16 Ocak 2021 | 739 Okunma Kendisi ‘sözde' değil, CHP'nin ‘özde' genel başkanıdır! 13 Ocak 2021 | 542 Okunma Nereye takıyordun yağlı urganı?!.. 11 Ocak 2021 | 639 Okunma İçimizde de incinmişler var!.. 09 Ocak 2021 | 533 Okunma Alayınız gelin darbeciler, antikorumuz hazır!.. 06 Ocak 2021 | 1.300 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar