Genel Merkez'de “3 Ö'yü” dinleyen köstebek!..

Salih Tuna'nın 'Genel Merkez'de böcek!' yazısından sonra tedbirleri artırmışlardı. Haftalık rutin böcek taraması yapılıyordu. Çok dikkatliydiler. Öyle ki, arama yapılmayan odada 'işaret diliyle'...

Salih Tuna'nın 'Genel Merkez'de böcek!' yazısından sonra tedbirleri artırmışlardı. Haftalık rutin böcek taraması yapılıyordu.

Çok dikkatliydiler. Öyle ki, arama yapılmayan odada 'işaret diliyle' konuşuyorlardı. En iyi işaret dilini kullanan da Özgür Özel'di. Mimikleriyle bakışlarıyla kanun teklifini detaylarıyla anlatabilecek kadar ilerlemişti.

Ama unuttukları bi'şey vardı. Köstebek!..

Sürekli böcek arayan Genel Merkez, köstebeği göremedi.

İşte o köstebeğin arkadaşı benim bir arkadaşımın kayınbiraderine anlatmış.

CHP içinde büyük bir kavga varmış. Haberi kodlayarak vermiş. 'Üç 'Ö' konuşurken duydum' demiş köstebek. Ö.Ö.Ö'nün, Özel, Öztrak, Özkoç olduğu tahmin ediliyor. Ama haberin gizli kalması için sıralamasını vermemiş. Yani hangi 'Ö' kim, söylememiş!..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kurtçuk gibi içeriden kemirmiş Babacan… 15 Mayıs 2021 | 746 Okunma Kudüs kutsalımız, Mescid-i Aksa ilk kıblemizdir… 12 Mayıs 2021 | 168 Okunma Artık gerisini Mansur ve Ekrem düşünsün!.. 10 Mayıs 2021 | 1.854 Okunma Tüm teşkilata ‘don' alsan, yine o kadar tutmaz! 08 Mayıs 2021 | 787 Okunma Salla koçum salla!.. 05 Mayıs 2021 | 692 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar