Genel Merkez'de “3 Ö'yü” dinleyen köstebek!..

Salih Tuna'nın 'Genel Merkez'de böcek!' yazısından sonra tedbirleri artırmışlardı. Haftalık rutin böcek taraması yapılıyordu. Çok dikkatliydiler. Öyle ki, arama yapılmayan odada 'işaret diliyle'...

Salih Tuna'nın 'Genel Merkez'de böcek!' yazısından sonra tedbirleri artırmışlardı. Haftalık rutin böcek taraması yapılıyordu.

Çok dikkatliydiler. Öyle ki, arama yapılmayan odada 'işaret diliyle' konuşuyorlardı. En iyi işaret dilini kullanan da Özgür Özel'di. Mimikleriyle bakışlarıyla kanun teklifini detaylarıyla anlatabilecek kadar ilerlemişti.

Ama unuttukları bi'şey vardı. Köstebek!..

Sürekli böcek arayan Genel Merkez, köstebeği göremedi.

İşte o köstebeğin arkadaşı benim bir arkadaşımın kayınbiraderine anlatmış.

CHP içinde büyük bir kavga varmış. Haberi kodlayarak vermiş. 'Üç 'Ö' konuşurken duydum' demiş köstebek. Ö.Ö.Ö'nün, Özel, Öztrak, Özkoç olduğu tahmin ediliyor. Ama haberin gizli kalması için sıralamasını vermemiş. Yani hangi 'Ö' kim, söylememiş!..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
By Kemal'in aday olması caiz midir hocam?! 04 Şubat 2023 | 2.394 Okunma Adil bir yarış olsun, ittifaklar seçime ‘adaysız' girsin! 28 Ocak 2023 | 390 Okunma Et Kafalılar!.. 25 Ocak 2023 | 999 Okunma Sen o kitabı okudun mu Vejdin?.. 23 Ocak 2023 | 698 Okunma Taze hacı mı, eski hafız mı.., hangisi aday olacak?! 21 Ocak 2023 | 739 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar