CHP seçmenine soruyorum...

Neyse ki artık yorumlamaya, anlatmaya çalışmıyoruz… Zira saklanacak, inkar edilecek bir şey kalmadı… HDP’nin Eş Genel Başkanı Sezai Temelli “Mansur da İmamoğlu da bilecekler ki seçilmişlerse...

Neyse ki artık yorumlamaya, anlatmaya çalışmıyoruz… 

Zira saklanacak, inkar edilecek bir şey kalmadı… HDP’nin Eş Genel Başkanı Sezai Temelli “Mansur da İmamoğlu da bilecekler ki seçilmişlerse bizim oylarımızla seçilmişlerdir” diyerek her şeyi açıklamış oldu. 

İmamoğlu zaten “HDP’li desteği yaşıyorum” diyor. (“HDP’li desteği” kendi tabiri…) 

“Rehabiliteye ihtiyaç var” diye çıkışan Mansur Yavaş, kendisi rehabilite edilince; ‘Dil sürçmesi’ deyip ortaklığa halel gelmesini engelledi! 

Sezai Temelli HDP/PKK ile CHP’nin ortak liste çalışmalarını itiraf etti zaten. Biraz daha rehabilite edilirlerse İP ve SP ile de nasıl ortak liste çalışması yapıldığını da açıklarlar herhâlde!

***

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Şeytanı öven” modacı, İBB'yi mi övecek?.. 04 Ocak 2021 | 27 Okunma Yıl olmuş 2021... 02 Ocak 2021 | 503 Okunma Böyle gazeteciliğin içine..! 30 Aralık 2020 | 1.140 Okunma Deyiverin hele, asıl siz kimsiniz?! 28 Aralık 2020 | 578 Okunma CHP iktidarında Mars'ta su bulunacak! 26 Aralık 2020 | 437 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar