Burada susmak ahlak sorunudur!..

Patlamış lağım borusu gibi. Pislik aktıkça akıyor… CHP Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı ‘taciz-tecavüz’ suçundan tutuklandı.

Patlamış lağım borusu gibi. Pislik aktıkça akıyor…

CHP Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı ‘taciz-tecavüz’ suçundan tutuklandı.

Ardından CHP’li belediyelerde ve teşkilatlarında ardı ardına taciz-tecavüz ihbarları gelmeye başladı… Sultangazi, Avcılar, Ümraniye derken dün Esenler eklendi…

Bitmedi… Öğretmeni taciz ettiği için 2 yıl hapis cezası alan, tahliye olduktan sonra tekrar ilçe başkanlığına seçilen ve 6 yıldır görevine devam eden bir CHP’li yönetici olduğunu öğrendik.

CHP Esenler eski İlçe Başkan Yardımcısı’nın “tacizciler-tecavüzcüler cezalandırılmıyor, taltif ediliyor” iddiası akla geliyor. O da tecavüzcüleri ihbar etmiş bir CHP’li, ama CHP’den kimse dönüp bakmamış.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mütevazı casusluk!.. 01 Aralık 2021 | 675 Okunma “Her yatırım, yatırım değildir” mi?!.. 29 Kasım 2021 | 483 Okunma “Gayri milli ve sahte Müslümansın” diyor Kılıçdaroğlu 27 Kasım 2021 | 465 Okunma Millet kimin ne mal olduğunu biliyor!.. 24 Kasım 2021 | 2.070 Okunma Kılıçdaroğlu'un temel özelliği neymiş?!.. 22 Kasım 2021 | 782 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum