Ergenekon’da FETÖ-Apo işbirliği!

Değerli dostum, Ergenekon tertibinde tutuklanarak Silivri’de koğuş arkadaşım olan, emekli Albay Hasan Atilla Uğur’un yeni kitabı “Dün Bugün Yarın” Destek Yayınları’ndan...

Değerli dostum, Ergenekon tertibinde tutuklanarak Silivri’de koğuş arkadaşım olan, emekli Albay Hasan Atilla Uğur’un yeni kitabı “Dün Bugün Yarın” Destek Yayınları’ndan çıktı.

 

 

Atilla Uğur’un, Kenya’da yakalanarak Türkiye’ye getirilen Abdullah Öcalan’ın İmralı Adası’nda ilk sorgusunu yapan kişi olduğunu biliyoruz. Uğur’un “Abdullah Öcalan’ı Nasıl Sorguladım: İşte Gerçekler” adlı kitabı daha önce Kaynak Yayınları’ndan çıkmıştı.

Atilla Uğur, 15 Temmuz 2016 darbe girişiminden bir gün sonra kaldığı tesise eşyalarını almak için gittiğinde aynı gece silahlı birilerinin oraya gelip kendisini aradıklarını hatta kaldığım odaya gelip yangın tüpü ile kapıyı kırdıklarını öğrendiğinde hiç şaşırmadı. PKK ve FETÖ ile mücadele eden bir Türk subayı olarak elbette hedefti ve bunda şaşılacak bir şey yoktu.

ÖZ İLE KARŞILAŞMA

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Soygunlar Sayıştay raporlarında 16 Temmuz 2019 | 7 Okunma 15 Temmuz 2016’dan bu yana… Üç yılın bilançosu 14 Temmuz 2019 | 13 Okunma Çin’in ‘Ticaret Savaşı’na bakışı 13 Temmuz 2019 | 112 Okunma Ergenekon’da FETÖ-Apo işbirliği! 10 Temmuz 2019 | 9 Okunma Teoman Erel’i kaybedeli 25 yıl oldu 06 Temmuz 2019 | 6 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar