Ergenekon’da FETÖ-Apo işbirliği!

Değerli dostum, Ergenekon tertibinde tutuklanarak Silivri’de koğuş arkadaşım olan, emekli Albay Hasan Atilla Uğur’un yeni kitabı “Dün Bugün Yarın” Destek Yayınları’ndan...

Değerli dostum, Ergenekon tertibinde tutuklanarak Silivri’de koğuş arkadaşım olan, emekli Albay Hasan Atilla Uğur’un yeni kitabı “Dün Bugün Yarın” Destek Yayınları’ndan çıktı.

 

 

Atilla Uğur’un, Kenya’da yakalanarak Türkiye’ye getirilen Abdullah Öcalan’ın İmralı Adası’nda ilk sorgusunu yapan kişi olduğunu biliyoruz. Uğur’un “Abdullah Öcalan’ı Nasıl Sorguladım: İşte Gerçekler” adlı kitabı daha önce Kaynak Yayınları’ndan çıkmıştı.

Atilla Uğur, 15 Temmuz 2016 darbe girişiminden bir gün sonra kaldığı tesise eşyalarını almak için gittiğinde aynı gece silahlı birilerinin oraya gelip kendisini aradıklarını hatta kaldığım odaya gelip yangın tüpü ile kapıyı kırdıklarını öğrendiğinde hiç şaşırmadı. PKK ve FETÖ ile mücadele eden bir Türk subayı olarak elbette hedefti ve bunda şaşılacak bir şey yoktu.

ÖZ İLE KARŞILAŞMA

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yoktan var edilen ilk şehir! 14 Ekim 2019 | 289 Okunma Selim sen bitmişsin! 11 Ekim 2019 | 231 Okunma Kumpasçılar sizin yatacak yeriniz yok! 04 Ekim 2019 | 67 Okunma 'Devrim' 50 yaşında 01 Ekim 2019 | 241 Okunma Hakan Aygün yargıdan tokat yedi! 30 Eylül 2019 | 148 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar