Emre, Fener’i böldü!

Transfer çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren ve yeni sezona güçlü bir ekiple girmek isteyen Fenerbahçe'de beklenmedik bir gelişme yaşandı.Geçen ay Emre Belözoğlu’nun...

Transfer çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren ve yeni sezona güçlü bir ekiple girmek isteyen Fenerbahçe'de beklenmedik bir gelişme yaşandı.

Geçen ay Emre Belözoğlu’nun Fenerbahçe'ye döneceği açıklandı. Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, “Emre Belözoğlu’nun önümüzdeki sezon Fenerbahçe’de oynayıp, orada futbolu bırakma isteği var” diyerek transferi açıkladı. 39 yaşındaki tecrübeli orta saha oyuncusu Emre, bir sezon oynadıktan sonra kulübün teknik kadrosunda görev alacak.

'RUH AŞILAMA GÖREVİ'

Fenerbahçe’nin yeni oluşturulacak kadrosuna “Fenerbahçe ruhunu aşılama” görevini Emre yerine getirecekmiş!

Emre Belözoğlu konusunda taraftar ikiye bölünmüş durumda. 39 yaşında bir oyuncunun takıma ne katkısı olabilir sorusuna yanıt arayanlar ve fanatik Emre’yi savunanlar... Sosyal medyada şu satırlara yer verildi:

“Kaptan ait olduğu yerde!”, ”Emre Belözoğlu 1 yıl sahada oynar, ertesi sene Comolli’nin yerine oynar, çok da güzel oynar”, Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi oyuncusunu Fenerbahçe’de tekrar göreceğimiz için çok şanslıyız”,  “Şimdi git konuş onlara; Kaptan Emre Belözoğlu, emaneti olan Fenerbahçe sefirliğini almaya geliyor de, de onlara tamam mı?” “Emre Belözoğlu 45 yaşında da olsa yılın transferidir. 2015’ten beri aranan takımın lideri geri geliyor. Yokluğu hiç dolmamıştı”, “Fenerbahçe sonunda bir lider buldu”, “Son bir şarkı istiyoruz senden!”

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yoktan var edilen ilk şehir! 14 Ekim 2019 | 289 Okunma Selim sen bitmişsin! 11 Ekim 2019 | 231 Okunma Kumpasçılar sizin yatacak yeriniz yok! 04 Ekim 2019 | 67 Okunma 'Devrim' 50 yaşında 01 Ekim 2019 | 241 Okunma Hakan Aygün yargıdan tokat yedi! 30 Eylül 2019 | 148 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar