Siyonistlerin Çin çıkarması

Filistin çıkışlı ibretlik bir yazı okudum. Bu yazıda İsrail’in uzun soluklu bir plan içinde Çin’e nasıl sızmakta olduğu anlatılıyor. Haberin kaynaklarından biri Mısırlı Çin’de doktora yapmış siyaset bilimci ve Beni Suef Üniversitesi Öğretim Üyesi Bayan Nadiye Hilmi.

Birkaç gün önce de Çin hükümetinin, ülkedeki mabetlerin komünist kültür merkezlerine çevrilmesi (bu fonksiyonu ifa etmesi) ve kutsal kitapların komünist Çin ideolojisine göre yeniden çevrilmesi ve yorumlanması kararı almış olduğunu okumuştum.

Dinlere ve kültürlere hayat hakkı tanımayan kızıl Çin’e Siyonistler nasıl sızmışlar ve hangi aşamaya gelmişler?

Yazı işte bu soruya cevap veriyor.

Tel Aviv, Çin’de bir Siyonist lobi oluşturmak istiyor, bunun için de önce vaktiyle Çin’e yerleşmiş bir Yahudi aile veya grup bulmak gerekiyor. Problem şu ki, meselâ ABD ve İngiltere’de olduğu gibi bir Yahudi grup Çin’de mevcut değil.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Vekâlet yoluyla murâbaha (peşin alıp vadeli satmak) 23 Şubat 2020 | 594 Okunma Kredi kartı ile alım-satım 16 Şubat 2020 | 1.124 Okunma İhtiyacın zaruret sayılması (son) 09 Şubat 2020 | 1.247 Okunma İhtiyacın zaruret sayılmasına örnekler (3) 02 Şubat 2020 | 530 Okunma İhtiyacın zaruret sayılması ve faizli kredi (2) 26 Ocak 2020 | 3.297 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar