Gülünecek bir şey yok!

Defalarca yazdım... Gülüp eğlenmeyin... Bu bir "uyutma oyunu" diye... Daha kaç kez yazıp çizeceğim bilemiyorum...Kılıçdaroğlu'nun sürçmeleriyle, çarklarıyla, tuhaflıklarına bakıp eğlenmek, onu on yıl önce...

Defalarca yazdım...

Gülüp eğlenmeyin...

Bu bir "uyutma oyunu" diye...

Daha kaç kez yazıp çizeceğim bilemiyorum...

Kılıçdaroğlu'nun sürçmeleriyle, çarklarıyla, tuhaflıklarına bakıp eğlenmek, onu on yıl önce CHP'nin başına getirip bugün de yönlendiren odakların oyununa gelmektir.

Geçen gün Melih (Altınok) de soruyordu: "Ne dersiniz? Biz Kemal Bey'in skeçlerine Levent Kırca karakterlerini izler gibi gülerken o da bizimle, seçmenleriyle kafa buluyor olabilir mi?"

***

Tamam! Pandeminin başlangıcından bu yana Kemal Bey'in tuhaflıkları iyice arttı, doğru!

Ama onlara bakarken, "Demirtaş bu iddianameleri madalya olarak takacak" sözündeki kritik mesajı kaçırıyoruz mesela...

Kahvehaneler hakkında söylediklerine gülerken, "Ana muhalefetin lideri nasıl olur da Yunanistan'la aramızdaki gerilim hakkında günler boyu dişe dokunur tek laf etmez, nasıl olur da Akdeniz'deki gelişmeler için ciddi bir politika geliştirmez?" diye sormayı unutuyoruz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kayıp çizgisi... 23 Ekim 2020 | 98 Okunma Bize dokunacaklar, biz kimseye dokunamadan! 22 Ekim 2020 | 171 Okunma Ne oluyor? Ne olacak? 20 Ekim 2020 | 214 Okunma Katilin adını saklayan barışlara karnım tok! 19 Ekim 2020 | 402 Okunma Bakmak... 18 Ekim 2020 | 68 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar