Y.Zelanda katiline bak bakalım, beka meselesi var mıymış Abidin?

“Biz unutsak da unutmuyorlar” başlığı vardı dün Yeni Şafak’ın 9’ncu sayfasında. Biz unutsak da onlar unutmuyor.Dünyanın bir ucunda, “Özgürlükler ve fırsatlar ülkesi” olarak bilinen...

Biz unutsak da unutmuyorlar” başlığı vardı dün Yeni Şafak’ın 9’ncu sayfasında. Biz unutsak da onlar unutmuyor.

Dünyanın bir ucunda, “Özgürlükler ve fırsatlar ülkesi” olarak bilinen Yeni Zelanda’da bir İslam düşmanı Cuma saatinde camide 49 Müslüman’ı katletti. Onlarca yaralı var. Katilin silahlarında kullandığı, isim ve semboller ve internette yayınladığı metin “Biz unutsak da onların unutmadığına” en canlı kanıt.

KÜLLERE ÜFLENDİ, ALTINDAKİ KIZIL KÖZ KOR ATEŞE DÖNDÜ HABERİNİZ VAR MI?

Bizi yendikleri günden bu yana… Gerilettikleri günden bu yana… Geçmişimizi unutturmak için her türlü enstrümanı kullandılar. Eğitim sistemimizi kullandılar, sözde aydınları kullandılar, batıya öykünen zümreleri kullandılar. Geçmişimiz unutturdular.

Hatta geçmişimizi yanlış bellettiler. Ve geçmişimizden utanmamızı istediler. Utandırdılar da..! Kendinden utanan, geçmişinden utanan, ceddinden utanan nesiller yetişti bu memlekette ne yazık ki!

Birçok gerçek. Muhteşem bir geçmiş. Dopdolu iftihar vesilesi bir tarih küllendirildi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İntikam duygularıyla yanıp kavrulanlar varken sen hala kararsız mısın azizim 26 Mart 2019 | 5.208 Okunma Golan’dan sonra Fırat’ın kıyılarını da isterlerse bu beka değil de nedir 24 Mart 2019 | 4.796 Okunma Erzurum kilidi mülk-i İslam’ın 22 Mart 2019 | 86 Okunma Ne yapsanız başaramayacaksınız. Tarih, toprak, yer ve gök şahit 19 Mart 2019 | 4.615 Okunma Y.Zelanda katiline bak bakalım, beka meselesi var mıymış Abidin? 17 Mart 2019 | 4.949 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar