Söyleyene değil söyletene bakmak: Hakaret dilinin mucidi Kemal Bey olmasın sakın

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, önce siyaseti, sonra devleti ifsat etmek için olağanüstü bir gayretle çalıştı! Şimdi de toplumu ifsat etmek için harekete geçmiş görünüyor.Öyle ki...

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, önce siyaseti, sonra devleti ifsat etmek için olağanüstü bir gayretle çalıştı! Şimdi de toplumu ifsat etmek için harekete geçmiş görünüyor.

Öyle ki, işaret vermeden harekete geçen birçok tetikçisi kutuplaşmayı körüklüyor, “nefret suçu” işliyor. Hakareti, sıradanlaştırıyor.

“İktidardan gitmemek için siyasi cinayetler işleyecekler” salvosunu veren de Kemal Bey’di...

KHK ile devletten ihraç edilen FETÖ’cü ve PKK’lılara “yargı kararı olsa bile” kamuya dönme hakkı vadeden de. Sonradan biraz kapsamı daralttı ama maksadını açık etmiş oldu.

Bir grubun eline silah alıp, bir başka grubu öldürebileceğinden söz eden de Kemal Bey’di.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Akşener’in “bir nevi Netanyahu”dan “bir nevi Abdülhamid’e” evrilen tehlikeli dili 24 Mayıs 2022 | 700 Okunma Hükûmet haklarından feragat etti, sıra şimdi zenginlerimizde 20 Mayıs 2022 | 440 Okunma NATO’nun gladyosu ile 15 Temmuz’un ruhu yeniden karşı karşıya gelir mi 17 Mayıs 2022 | 566 Okunma Kemal bey, dostlarıyla birlikte İstanbul’un belediye başkanını partiden de uzaklaştırır mı 13 Mayıs 2022 | 550 Okunma Kemal Bey’in dostları İBB Başkanı’nı ıskartaya çıkarttı 10 Mayıs 2022 | 1.257 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar