Otonom araçlar, güvenli haberleşme, güvenli ülke istiyorsan uzayda olmak zorundasın

Zaten iki gündür “Uzay projesini” bilinçli bir şekilde itibarsızlaştırmak isteyenleri rahatsız eden de bu!

Şayet 5G teknolojisini kullanmak istiyorsanız… Ya da yakın gelecekte seri üretime başlayacağınız elektrikli yerli otomobil TOGG’un yollarında sorunsuz ilerlemesini istiyorsanız... Mutlaka uzayda...

TOGG’un tam otonom olarak yollarda dolaşabilmesi için… Her bir TOGG aracının birbiriyle iletişim içinde kalabilmesi için… Hatta, sürücüsünden, yolcusuna tümünün can güvenliğinin temini için uzayda olmalısınız.

İnsansız hava araçlarınız İHA’lar ve SİHA’ları uçurabilmeniz… Güvenle evlerine dönmelerini sağlamanız... Sıfır hata ile hedeflerini bulmasını temin etmeniz için… Uzayda olmanız gerekir.

Google’nin haritalarına muhtaç olmak istemiyorsanız. Güvenli gözlem, güvenli haberleşme istiyorsanız uzayda olmanız gerekiyor.

Savunma sanayiindeki silah ve mühimmatlarınızın etkinliği....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
PKK terör örgütünün katliamına söylem ile destek olanlara inat… 16 Şubat 2021 | 137 Okunma Otonom araçlar, güvenli haberleşme, güvenli ülke istiyorsan uzayda olmak zorundasın 12 Şubat 2021 | 439 Okunma Amerika müdahale etse zil takıp oynayacaklar 09 Şubat 2021 | 2.676 Okunma “Mesele Boğaziçi değil sen hâlâ anlamadın mı” 05 Şubat 2021 | 1.533 Okunma PKK’nın Suriye kolunu meşrulaştırmak için DEAŞ yeniden peydahlanır mı 02 Şubat 2021 | 2.386 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar