Kozinoğlu’nu FETÖ’ye gammazlayan Enver Altaylı, acaba yeğeni Kavuncu’ya ne dedi

Kozinoğlu’nu FETÖ’ye gammazlayan Enver Altaylı, acaba yeğeni Kavuncu’ya ne dedi. İYİ Parti’de önce sırça döküldü, ardından testi kırıldı.

Kozinoğlu’nu FETÖ’ye gammazlayan Enver Altaylı, acaba yeğeni Kavuncu’ya ne dedi?

İYİ Parti’de önce sırça döküldü, ardından testi kırıldı.

20 Eylül’deki Kongre’de ismi çizilenlerin partinin grup toplantısını boykot etmesi “parti içi demokrasi” perdesiyle bir şekilde tolere ediliyordu. Ancak ne olduysa pazartesi günü parti kurucusu Ümit Özdağ’ın “FETÖ”, “HDP”, “eş başkan”, “Enver Altaylı” çıkışlarıyla işin rengi değişti.

Bugün sizinle Ümit Özdağ’ın “Üç yaşından bu yana tanırım” dediği Enver Altaylı’nın kendisine gelip, “Parti kurmayın. Sokağa çıkın” demesini ve arka planını tartışmak istiyorum.

Enver Altaylı, Kavuncu ailesinin dayısı. Yani İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun büyük dayısı. Aynı zamanda MİT’çi. Aynı zamanda CİA ile iltisaklı. Ve dahası FETÖ elebaşına “Muhterem efendim” diye başlayan mektuplar yazacak kadar da yakın.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Allah insanı iddiasından vurur”, daha bunu anlamadın mı 24 Kasım 2020 | 0 Okunma Pandemi hepimizi kırıp geçirmeden 20 Kasım 2020 | 0 Okunma Ahmet Kekeç… Bir yol arkadaşım önden gitti 17 Kasım 2020 | 0 Okunma Arabamla Nahçıvan Koridoru’ndan Bakü’ye gitmek için gün sayıyorum 13 Kasım 2020 | 0 Okunma Şuşa azad oldu… Şimdi Laçin Koridoru düşecek ya da Nahçıvan Koridoru açılacak 10 Kasım 2020 | 0 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar