Kitaptaki “pedofili” Pizza Gate’nin izdüşümüdür

Bayramdan hemen önce bir kitaptaki iğrenç bölümler üzerine “Pedofili” tartışması yaşadık. İğrenç kitabın yazarı Abdullah Şevki gözaltına alındıktan sonra savcının...

Bayramdan hemen önce bir kitaptaki iğrenç bölümler üzerine “Pedofili” tartışması yaşadık. İğrenç kitabın yazarı Abdullah Şevki gözaltına alındıktan sonra savcının karşısına çıkarıldı. Kitabındaki pedofiliyi “kirli gerçeklik” akımıyla savundu. Tutuksuz yargılanacak.

Söz konusu yazarın yalnız olmadığı, Elif Şafak ve bazı yazarların romanlarında da pedofiliye işaret eden metinlerin bulunduğu gündeme geldi.

Ne var ki bir el bu tartışmanın büyümeden sümen altı edilmesi için epeyce çabaladı. Konunun gündemde kalmaması için epeyce uğraş verdi.

Tıpkı, 2016’da Amerika’da ortaya çıkan PİZZA GATE skandalının, merkez medyada yer almaması, sümen altı edilmesi, dava konusu bile olmaması gibi.

***

Ne hikmetse Türkiye’de pedofiliyi “normal” bir şeymiş gibi romanlarına taşıyanlarla, PİZZA GATE skandalına adı karışan uluslararası aktörlerin arasındaki “zihinsel benzerlik” çok dikkat çekici!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bugün ne değişti de kayıt dışı olanlar için “gönderme” kararı alındı 23 Temmuz 2019 | 2.416 Okunma Siyasette yaz sonunu beklerken ahval 21 Temmuz 2019 | 226 Okunma Amerika ile “papaz olmamızı” neden isterler 19 Temmuz 2019 | 1.751 Okunma Azerbaycan’da 15 Temmuz’u anmak... 16 Temmuz 2019 | 1.410 Okunma Türk milleti 15 Temmuz gecesi meleklerle birlikte darbeci FETÖ’cülere direndi ve başardı; hamdolsun 14 Temmuz 2019 | 2.136 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar