Kaşıkçı vak’asında at izini it izine kimler karıştırmak istedi

Kafamdan bir türlü atamadığım sorular var. O soruların bir kısmına cevaplarım hazır. Ama bazılarınaysa cevap bulmakta gerçekten zorlanıyorum. Çünkü, Cemal Kaşıkçı cinayetinde birileri...

Kafamdan bir türlü atamadığım sorular var. O soruların bir kısmına cevaplarım hazır. Ama bazılarınaysa cevap bulmakta gerçekten zorlanıyorum.

Çünkü, Cemal Kaşıkçı cinayetinde birileri “at izini it izine karıştırmak” için epeyce mesai harcıyor!

Suudi Arabistanlı bir gazeteci, bir aydın bir istihbaratçı Suudi Arabistan’ın İstanbul Başkonsolosluğu’nda katledildi. Bu korkunç bir cinayettir. Bir trajedidir. Bir skandaldır. Nokta..!

Ama…

Kaşıkçı’nın Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğu’nda katledilmesi hadisesi aynı zamanda bir turnusol kâğıdı işlevi de gördü.

Bu olay üzerinden Türkiye, Suudi Arabistan ilişkilerini belirlemek isteyenler çıktı gördünüz mü?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Suriyelilerin geri dönüşünü kimler neden istemez (2) 23 Nisan 2019 | 4.188 Okunma Suriyelilerin geri dönüşünü kimler neden istemez (1) 21 Nisan 2019 | 1.783 Okunma YSK süreci devam ederken zihin tazelemek 19 Nisan 2019 | 1.488 Okunma İki partiden ilki iki ay içinde tabelasını asacak 16 Nisan 2019 | 4.593 Okunma Çamlıca Camii bir ‘hervele’dir, sen hâlâ anlamadın mı? 14 Nisan 2019 | 2.025 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar