Kaşıkçı vak’asında at izini it izine kimler karıştırmak istedi

Kafamdan bir türlü atamadığım sorular var. O soruların bir kısmına cevaplarım hazır. Ama bazılarınaysa cevap bulmakta gerçekten zorlanıyorum. Çünkü, Cemal Kaşıkçı cinayetinde birileri...

Kafamdan bir türlü atamadığım sorular var. O soruların bir kısmına cevaplarım hazır. Ama bazılarınaysa cevap bulmakta gerçekten zorlanıyorum.

Çünkü, Cemal Kaşıkçı cinayetinde birileri “at izini it izine karıştırmak” için epeyce mesai harcıyor!

Suudi Arabistanlı bir gazeteci, bir aydın bir istihbaratçı Suudi Arabistan’ın İstanbul Başkonsolosluğu’nda katledildi. Bu korkunç bir cinayettir. Bir trajedidir. Bir skandaldır. Nokta..!

Ama…

Kaşıkçı’nın Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğu’nda katledilmesi hadisesi aynı zamanda bir turnusol kâğıdı işlevi de gördü.

Bu olay üzerinden Türkiye, Suudi Arabistan ilişkilerini belirlemek isteyenler çıktı gördünüz mü?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Asgari ücreti belirlerken, “zenginden alıp fakire verme” zamanında olduğunuzu unutmayın 26 Kasım 2021 | 139 Okunma İstanbul’un kadim semtlerinde hayatı yavaşlatmak mümkün olsa… 23 Kasım 2021 | 310 Okunma Mevcudu bile koruyamayan “yeni belediyecilik” üzerine bir sabah vakti düşündüklerim 19 Kasım 2021 | 551 Okunma Helalleşmeye hangi kapıdan başlamalı 16 Kasım 2021 | 347 Okunma Bu kez başaracağız… Milli muharip uçağımızın akıbeti Nuri Demirağ’ın ürettiği uçaklar gibi olmayacak 12 Kasım 2021 | 1.642 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar