İP’teki cambazlar

Meral Akşener İyi Parti’yi (İP) bırakacakmış. Yok efendim, arkadaşları buna müsaade etmeyecekmiş. Ağustos ayı içerisindeki kurultayda yeniden Akşener’i aday göstereceklermiş. Akşener’in evinin...

Meral Akşener İyi Parti’yi (İP) bırakacakmış. Yok efendim, arkadaşları buna müsaade etmeyecekmiş. Ağustos ayı içerisindeki kurultayda yeniden Akşener’i aday göstereceklermiş. Akşener’in evinin önünde toplanan kalabalık sesini yükseltmişmiş. “Milletin ablası Akşener. Bizi bırakma”ymış.

Miş yani… Miş miş..!

24 Haziran öncesinden çok önce… Te “MHP’de kurultay” çağrıları yapıldığı dönemde… Yani ne İP’in adı varken ne yeni bir parti tartışmaları varken… Akşener ile MHP’yi ele geçirmek için hamle üzerine hamle yapılırken bir şey olmuştu hatırlatmak isterim.

Ortadoğu gazetesi bir gün sürmanşetten, “Ölüsü, dirisi, PKK’lısı, MHP’de kongre istiyor” diye yazmıştı. (2 Mayıs 2016 Ortadoğu)

Ortadoğu’nun manşetini ödünç alarak bir gün sonra bu köşede şunları yazmıştım:

“Ölüsü, dirisi, PKK’lısı, Paralel’i MHP’de kongre istiyor

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dün Erdoğan’a içeriden operasyon çeken akıl, bugün dışarıdan çekiyor 03 Aralık 2021 | 2.882 Okunma Yeni ekonomi modelinde dar gelirlinin korunmasının faydası… 30 Kasım 2021 | 224 Okunma Asgari ücreti belirlerken, “zenginden alıp fakire verme” zamanında olduğunuzu unutmayın 26 Kasım 2021 | 147 Okunma İstanbul’un kadim semtlerinde hayatı yavaşlatmak mümkün olsa… 23 Kasım 2021 | 313 Okunma Mevcudu bile koruyamayan “yeni belediyecilik” üzerine bir sabah vakti düşündüklerim 19 Kasım 2021 | 553 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar