FETÖ ile mücadelede anlayamadıklarım

“Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile mücadele ediyoruz” diyerek çıkılan yolda, FETÖ’cülerin kurdukları tuzaklara düşenleri gördükçe irkiliyorum. Daha geçen hafta...

“Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile mücadele ediyoruz” diyerek çıkılan yolda, FETÖ’cülerin kurdukları tuzaklara düşenleri gördükçe irkiliyorum. Daha geçen hafta Yargıtay Başkanı Sayın Cirit, “Bildiğimiz arkadaşlarımıza itiraf adı altında iftira atıyorlar” diye dikkat çekme ihtiyacı hissetti. Kızılay’ın başına gelense evlere şenlik!

Kızılay Başkanı Kerem Kınık sosyal medya hesabından olup biteni anlattı. FETÖ’nün daha önce başka başka hayır kurumlarına kurduğu tuzaklar gibi (Örneğin Deniz Feneri kumpası) bir tuzağı bu kez Kızılay’a kurduğu ortaya çıktı.

Kızılay’a kayyum atandı kurulan FETÖ tuzağı ile…

Bitti mi? Yok! Biter mi hiç?

FETÖ’cülerin 15 Temmuz 2016’daki darbe ve iç işgal girişiminden sonraki süreçte tespit edilebilen mal varlıklarına el koyuldu. Bazı şirketler Tasarruf Mevduat Sigorta Fonu’na (TMSF) devredildi.

Peki ne oldu biliyor musunuz?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Asgari ücreti belirlerken, “zenginden alıp fakire verme” zamanında olduğunuzu unutmayın 26 Kasım 2021 | 139 Okunma İstanbul’un kadim semtlerinde hayatı yavaşlatmak mümkün olsa… 23 Kasım 2021 | 310 Okunma Mevcudu bile koruyamayan “yeni belediyecilik” üzerine bir sabah vakti düşündüklerim 19 Kasım 2021 | 551 Okunma Helalleşmeye hangi kapıdan başlamalı 16 Kasım 2021 | 347 Okunma Bu kez başaracağız… Milli muharip uçağımızın akıbeti Nuri Demirağ’ın ürettiği uçaklar gibi olmayacak 12 Kasım 2021 | 1.642 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar