Dünyayı iyilik değiştirecek Türkiye değiştirecek

Uzun zamandır Ankara’ya gitmiyordum. Türkiye Diyanet Vakfı’nın “Dünyayı iyilik değiştirecek” sloganıyla düzenlediği “5. Uluslararası İyilik Ödülleri” programı vesile oldu....

Uzun zamandır Ankara’ya gitmiyordum. Türkiye Diyanet Vakfı’nın “Dünyayı iyilik değiştirecek” sloganıyla düzenlediği “5. Uluslararası İyilik Ödülleri” programı vesile oldu. Çarşamba günü Ankara’ya gittim. Beştepe’deki töreni yerinde takip ettim.

Sağımda Kırgızlar, solumda Boşnaklar, önümde Afrikalılar, arkamda Filistinliler vardı. Hep birlikte coştuk, hep birlikte alkışladık, hep birlikte hüzünlendik.

Törende dünyanın bin bir yerinden bini aşkın yaşanmış iyilik hikâyesi içerisinden belirlenen 7 kişiye “5. Uluslararası İyilik Ödülleri” verildi.

Bu yılki vefa ödülü ise hayatını münevver bir gençlik yetiştirmeye adayan, Türkiye’nin ilk İmam Hatip Okulu Müdürü merhum Mahmut Celalettin Ökten’e verildi.

‘TÜRKİYE, MERHAMETİN SESİDİR’

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı konuşmada, zalimliğin had safhaya çıktığı çağımızda Türkiye’nin ecdadına yakışan vakar ve samimiyet ile yeryüzünün tüm mazlumlarına yönelik yaptığı iyilikleri anlattı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ne yapsanız başaramayacaksınız. Tarih, toprak, yer ve gök şahit 19 Mart 2019 | 4.252 Okunma Y.Zelanda katiline bak bakalım, beka meselesi var mıymış Abidin? 17 Mart 2019 | 4.941 Okunma Dünyayı iyilik değiştirecek Türkiye değiştirecek 15 Mart 2019 | 4.956 Okunma ‘Beka meselesine halk inanmıyor’ diyen ‘zevat’tan mesaj var 12 Mart 2019 | 5.365 Okunma ‘Kürdistan’a oy verecekmiş, yani CHP’ye… 10 Mart 2019 | 4.970 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar