Dün senatör mektubuyla yapamadıklarını bugün Newsweek makalesiyle yapabilirler mi

Newsweek buram buram maklube kokan bir makaleyle FETÖ’cü tezleri savundu. Maklubenin kokusu Atlantik’i aşıp buralara kadar ulaştı. FETÖ’cü Enes Kanter’den söz etmesinden mi bahsedelim, yoksa Cumhurbaşkanımız...

Newsweek buram buram maklube kokan bir makaleyle FETÖ’cü tezleri savundu. Maklubenin kokusu Atlantik’i aşıp buralara kadar ulaştı. FETÖ’cü Enes Kanter’den söz etmesinden mi bahsedelim, yoksa Cumhurbaşkanımız hakkındaki ahlaksız yakıştırmalardan mı bilmiyorum.

Ama…

Newsweek, maklube kokan makale için FETÖ’den bir çuval dolusu dolar almamışsa ben de bir şey bilmiyorum.

Zira, daha önce FETÖ’nün senatörlere, kongre üyelerine bağış yaptığını biliyoruz. O bağışları alanların Türkiye aleyhine kararlara nasıl imza attıklarını biliyoruz.

15 Temmuz darbe ve iç işgal girişimi öncesi, Mart 2015’te 88 Amerikan senatörü bir mektuba imza atarak Türkiye’yi şikayet etmişlerdi. O mektubu kaleme alanların ve imza atanların bir kısmının FETÖ’den bağış aldıkları ispatlanmıştı.

Hatta FETÖ elebaşı Feto’nun veliahtlarından Abdullah Aymaz’ın Amerikan senatörlerine yaptığı bağışın makbuzunu da burada yayınlamıştım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ömer Muhtar’ın gözlüğünü elinde bulunduran nesil, gereğini yaptıkça hırçınlaşanlar 07 Aralık 2021 | 1.923 Okunma Dün Erdoğan’a içeriden operasyon çeken akıl, bugün dışarıdan çekiyor 03 Aralık 2021 | 2.890 Okunma Yeni ekonomi modelinde dar gelirlinin korunmasının faydası… 30 Kasım 2021 | 224 Okunma Asgari ücreti belirlerken, “zenginden alıp fakire verme” zamanında olduğunuzu unutmayın 26 Kasım 2021 | 147 Okunma İstanbul’un kadim semtlerinde hayatı yavaşlatmak mümkün olsa… 23 Kasım 2021 | 313 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar