Binali Yıldırım’ın seçim vaadi, “Uykusuz geceler”

“Daha az konuşacağız, daha çok dinleyeceğiz” diye cümleye başladı. “31 Mart seçimleri ne olursa olsun İstanbul kazansın istiyoruz” diye devam etti.“Seçim vaadim, uykusuz geceler…...

“Daha az konuşacağız, daha çok dinleyeceğiz” diye cümleye başladı. “31 Mart seçimleri ne olursa olsun İstanbul kazansın istiyoruz” diye devam etti.

“Seçim vaadim, uykusuz geceler… Çalışmak, çalışmak çalışmak” diyerek konuşmasını tamamladı.

Dün sabah kahvaltısında medyanın neredeyse bütün temsilcilerinin de katılımıyla Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ile birlikteydik.

Binali Bey, seçilmesi halinde İstanbul’a yapacaklarını anlattı. Ekonomideki son dönemde yaşanan sıkıntılarla ilgili de uzun bir parantez açıp 1980’den bu yana dünya ekonomisindeki dönüşümün Türkiye’ye yansımalarından bahsetti.

“Yerel seçimi bir referanduma dönüştürmek istanbul’a iyilik değildir” diyerek kampanya boyunca İstanbul ve belediyecilik alanında kalmaya çalışacağından söz etti.

“Mecbur kalmadığım sürece bu alan dışındaki konularda çok fazla mesai harcamayacağım” dedi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Asgari ücreti belirlerken, “zenginden alıp fakire verme” zamanında olduğunuzu unutmayın 26 Kasım 2021 | 83 Okunma İstanbul’un kadim semtlerinde hayatı yavaşlatmak mümkün olsa… 23 Kasım 2021 | 310 Okunma Mevcudu bile koruyamayan “yeni belediyecilik” üzerine bir sabah vakti düşündüklerim 19 Kasım 2021 | 551 Okunma Helalleşmeye hangi kapıdan başlamalı 16 Kasım 2021 | 347 Okunma Bu kez başaracağız… Milli muharip uçağımızın akıbeti Nuri Demirağ’ın ürettiği uçaklar gibi olmayacak 12 Kasım 2021 | 1.642 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar