Ali cengiz oyunları ya da FETÖ ile FETÖ taklitçileri iş başında

“FETÖ ile mücadelede anlayamadıklarım” başlıklı yazım sizlerden olağan üstü ilgi gördü. Teşekkür ederim. Bir de “Çayın kuşunu, çayın taşıyla vurmak isteyenler”...

“FETÖ ile mücadelede anlayamadıklarım” başlıklı yazım sizlerden olağan üstü ilgi gördü. Teşekkür ederim. Bir de “Çayın kuşunu, çayın taşıyla vurmak isteyenler” vardı, onların maksadını da anlıyorum.

Tek hesapları, “İçeriden eleştirileri, kendi çıkar ve hesapları için kullanmak!”

İçeriden gelen eleştiriye hak verip “susmak zorunda kaldık” diye başlayıp içini dökenlerin çokluğu da dikkat değer, doğrusu.

Bunlara ilaveten “kişisel ikbal peşindekiler”in birbirine bel altı vuruşları da var ki azımsanamayacak kadar çok.

FETÖ’cü olmasa da FETÖ taktiği kullanan… Gerektiğinde şeytanla bile kol kola giren… “Sureti haktan” görünüp “Saman altından su yürütenler” ise bu yazının konusu olmaya devam edecek.

FETÖ’nün ekmeğine yağ süren yargı kararları, idari kararlar ve vurdum duymazlık o kadar had safhaya ulaştı ki artık, “sıradan vatandaşlar” bile bu durumdan son derece rahatsız.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Asgari ücreti belirlerken, “zenginden alıp fakire verme” zamanında olduğunuzu unutmayın 26 Kasım 2021 | 139 Okunma İstanbul’un kadim semtlerinde hayatı yavaşlatmak mümkün olsa… 23 Kasım 2021 | 310 Okunma Mevcudu bile koruyamayan “yeni belediyecilik” üzerine bir sabah vakti düşündüklerim 19 Kasım 2021 | 551 Okunma Helalleşmeye hangi kapıdan başlamalı 16 Kasım 2021 | 347 Okunma Bu kez başaracağız… Milli muharip uçağımızın akıbeti Nuri Demirağ’ın ürettiği uçaklar gibi olmayacak 12 Kasım 2021 | 1.642 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar