Ak Parti birbirine çelme takanların partisi midir

Yerel seçim takvimi işliyor. Kum saatinin üst kısmındaki kumlar hızla akıyor. Zaman daralıyor. Kartlar karılıyor. Nabızlar yoklanıyor.Cumhurbaşkanı Erdoğan özellikle 24 Haziran genel seçimlerinden sonra Mart...

Yerel seçim takvimi işliyor. Kum saatinin üst kısmındaki kumlar hızla akıyor. Zaman daralıyor. Kartlar karılıyor. Nabızlar yoklanıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan özellikle 24 Haziran genel seçimlerinden sonra Mart 2019 yerel seçimlerine işaret etmiş ve “kibirden arınmış. Karşılığı olan” adaylara dikkat çekmişti.

Ak Parti yerel seçim için belediye başkan adaylarını tespit etmeye çalışırken olanları sizlerle paylaşmak istedim.

Beni bilen bilir. Ne bakan toto oynadım bugüne kadar ne de başkan toto. Yine oynamayacağım. Ancak yeri geldiğinde Bakanlar Kurulu ile ilgili de “görevden el çektirilen başkanlar” ile ilgili de bu köşede yazılar yazdım. Hiçbir zaman kişileri hedef almadım. Meseleyi kişiselleştirmedim; kimi istifa ettirilen başkanlar gibi..!

Ve yine bilen bilir kaynaklarım hep açık kaynaklardır. Onlardan edindiğim bilgileri sizlerle aktarmakla yetindim.

Yine aynısını yapacağım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Asgari ücreti belirlerken, “zenginden alıp fakire verme” zamanında olduğunuzu unutmayın 26 Kasım 2021 | 139 Okunma İstanbul’un kadim semtlerinde hayatı yavaşlatmak mümkün olsa… 23 Kasım 2021 | 310 Okunma Mevcudu bile koruyamayan “yeni belediyecilik” üzerine bir sabah vakti düşündüklerim 19 Kasım 2021 | 551 Okunma Helalleşmeye hangi kapıdan başlamalı 16 Kasım 2021 | 347 Okunma Bu kez başaracağız… Milli muharip uçağımızın akıbeti Nuri Demirağ’ın ürettiği uçaklar gibi olmayacak 12 Kasım 2021 | 1.642 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar