Ak Parti birbirine çelme takanların partisi midir

Yerel seçim takvimi işliyor. Kum saatinin üst kısmındaki kumlar hızla akıyor. Zaman daralıyor. Kartlar karılıyor. Nabızlar yoklanıyor.Cumhurbaşkanı Erdoğan özellikle 24 Haziran genel seçimlerinden sonra Mart...

Yerel seçim takvimi işliyor. Kum saatinin üst kısmındaki kumlar hızla akıyor. Zaman daralıyor. Kartlar karılıyor. Nabızlar yoklanıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan özellikle 24 Haziran genel seçimlerinden sonra Mart 2019 yerel seçimlerine işaret etmiş ve “kibirden arınmış. Karşılığı olan” adaylara dikkat çekmişti.

Ak Parti yerel seçim için belediye başkan adaylarını tespit etmeye çalışırken olanları sizlerle paylaşmak istedim.

Beni bilen bilir. Ne bakan toto oynadım bugüne kadar ne de başkan toto. Yine oynamayacağım. Ancak yeri geldiğinde Bakanlar Kurulu ile ilgili de “görevden el çektirilen başkanlar” ile ilgili de bu köşede yazılar yazdım. Hiçbir zaman kişileri hedef almadım. Meseleyi kişiselleştirmedim; kimi istifa ettirilen başkanlar gibi..!

Ve yine bilen bilir kaynaklarım hep açık kaynaklardır. Onlardan edindiğim bilgileri sizlerle aktarmakla yetindim.

Yine aynısını yapacağım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
YSK süreci devam ederken zihin tazelemek 19 Nisan 2019 | 1.361 Okunma İki partiden ilki iki ay içinde tabelasını asacak 16 Nisan 2019 | 4.502 Okunma Çamlıca Camii bir ‘hervele’dir, sen hâlâ anlamadın mı? 14 Nisan 2019 | 1.999 Okunma Büyükçekmece’de fosseptik taştı gördünüz mü 12 Nisan 2019 | 1.355 Okunma Çamura yatanlar, katakulli yapanlar, ayakta uyuyanlar 09 Nisan 2019 | 5.490 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar