CHP’nin 3 büyükşehir stratejisi

AK Parti ve MHP cephesinde, yani ‘cumhur ittifakı’nda yerel seçimler için işbirliği işliyor. Gözler bugün Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın yapacağı açıklamada. Biz diğer cepheye...

AK Parti ve MHP cephesinde, yani ‘cumhur ittifakı’nda yerel seçimler için işbirliği işliyor. Gözler bugün Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın yapacağı açıklamada. Biz diğer cepheye bakacağız.

Yani CHP ile İYİ Parti arasındaki işbirliği çalışmalarına. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CNN Türk’te yayımlanan ‘Gece Görüşü’ programında ilk kez söylediğimiz çerçevede, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile pazartesi günü buluşacak. İşbirliğinde Saadet Partisi’nin de yer alması, hem CHP hem İYİ Parti açısından “Seçmen nezdinde sinerji yaratacak” sözüyle değerlendiriliyor.

İSTANBUL GÖRÜŞMESİ

Kılıçdaroğlu’nun pazartesi günü yapacağı görüşmeden önce çok kritik bir randevusu var. O randevu İstanbul ile ilgili. Randevunun kiminle olduğuna geçmeden önce yine İstanbul için yapılan ve 40 dakika süren Muharrem İncegörüşmesinin ayrıntılarına bakalım. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yeniden vaka sayısı ve önemi 27 Kasım 2020 | 407 Okunma Reform söylemi ve yeni dönemde zorlu başlıklar 24 Kasım 2020 | 313 Okunma Reform süreci 20 Kasım 2020 | 517 Okunma Hastalık sonrasındaki altı ay da çok önemli! 17 Kasım 2020 | 1.016 Okunma Ankara KDP’nin tavrından memnun 13 Kasım 2020 | 766 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar