‘Zillet İttifakı'nın kilit taşı, ‘HDP'ye bakanlık' mı?

''Alıştıra alıştıra'' dedikleri bu işte!Biz ''İttifakın asıl ortağı HDP'dir'', dediğimizde inkar ediyorlardı ancak Kandil'deki teröristler HDP'ye ''Ne ödünç oyu, seçimi siz mi kazandınız...

''Alıştıra alıştıra'' dedikleri bu işte!

Biz ''İttifakın asıl ortağı HDP'dir'', dediğimizde inkar ediyorlardı ancak Kandil'deki teröristler HDP'ye ''Ne ödünç oyu, seçimi siz mi kazandınız ki'' diyerek yerlerini hatırlattığında iki kelime edemiyorlardı.

Murat Karayılan, Duran Kalkan gibi PKK elebaşları, ''Demokratik laik unsurlarla güç birliği yapacağız, seçimlerde onları destekleyeceğiz'' dediğinde derin bir sessizliğe gömülüyor, HDP'lilerden azar işittiklerinde görmezden, duymazdan geliyorlardı.

Kemal Kılıçdaroğlu ''PYD'ye terörist diyemeyiz, onlar topraklarını savunuyor'' diyerek PKK propagandası yaparken PKK da Avrupa'da PYD üzerinden meşruiyet devşiriyordu.

Avrupa parlamentolarındaki PKK-PYD'li vekill

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erdoğan-Biden görüşmesi yeni bir başlangıç olabilir mi? 14 Haziran 2021 | 242 Okunma Bir sınıf sorunu ve nefret imgesi olarak “başörtüsü” 10 Haziran 2021 | 262 Okunma Bu daha iyi günlerimiz! 07 Haziran 2021 | 1.821 Okunma Vizyonsuz, beceriksiz ve intihalci siyaset: Yapraklar bile size gülüyor! 03 Haziran 2021 | 666 Okunma Mesele Z kuşağını avlamak değil onlara nasıl bir Türkiye bırakacağımız olmalı 31 Mayıs 2021 | 265 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar