Madem sorular sipariş bari cevaplar yalan olmayaydı

Ekrem İmamoğlu çıktığı her yayında yalanlarında eski yalanları tekrar ettiği gibi üstüne mutlaka yeni bir yalan daha koyuyor.

 CHP'nin kampanyasında yalana stratejik bir rol biçilmiş çünkü....nedeni şu; düzeltme yalan kadar tesirli olmuyor ve yalanın yayılma hızını yakalayamıyor. Yani her şekilde yalancının galip geleceği varsayımı üzerine inşa edilmiş bir strateji ile karşı karşıyayız. 

Peki ne yapacağız? Yalanları ortaya dökmekten imtina mı edeceğiz? Bu stratejiyle mücadele imkansız, deyip asılsız iddialara yalan demekten vaz mı geçeceğiz? 

Stratejisine çok güvenenler, ördükleri yalan duvarının altında kalacaklar buna şüphe yok. Çünkü bu hakkı incitmektir. Yalan üzerine inşa edilen hiçbir bina ayakta kalamaz. Buna inanmazsak itikadımızda bir sorun vardır. O halde yalana karşı gerçekleri söylemeye devam edeceğiz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Helal rızık ve bağışıklık 27 Mart 2020 | 3.280 Okunma 'Büyük kapanma'ya ruhun tepkisi 25 Mart 2020 | 2.899 Okunma “Sıcak para” ekonomisinin prensi 11 Mart 2020 | 3.045 Okunma İdlib'de yeni statükoyla yola devam 06 Mart 2020 | 3.241 Okunma İdlib'de bahar temizliği... 04 Mart 2020 | 2.815 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar