"Emekli amiraller" cidden rahatsız!

'3 Nisan Bildirisi'' gibi bir adla bile anılmayacak. Kifayetsiz muhteris 104 emekli amiralin can sıkıntısından kaleme aldığı bir sosyal medya performansı olarak kalacak. 1 Nisan'a denk getirselerdi en azından ''şakacı amiraller'' olarak...

'3 Nisan Bildirisi'' gibi bir adla bile anılmayacak. Kifayetsiz muhteris 104 emekli amiralin can sıkıntısından kaleme aldığı bir sosyal medya performansı olarak kalacak. 1 Nisan'a denk getirselerdi en azından ''şakacı amiraller'' olarak tarihe geçebilirlerdi. Beceremediler. Ciddiye alınmak isterken gülünç oldular.

''Genç subaylar rahatsız'' gibi bir etki yapmayı hayal ettiler muhtemelen ama ''emekli amiraller demans hastası'' dedirttiler kendilerine.

Hadsizliklerini az da olsa bir faydaya dönüştürebildiler mi diye baktım, evet. Umutsuz ev kadınları modundaki müzmin-depresif muhaliflerin yüzüne azıcık renk geldi, doğru. Kan dolaşımları hızlandı sanki. Yine Mustafa Kemal'i ser levha yapan tweetler atmaya başladılar. Trolizm yine prim yaptı.

Tekaüt amiraller, Atatürk'ten beslenen bazı mahfillerden etkileşim de aldılar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kanal İstanbul'a neden karşılar? 12 Nisan 2021 | 1.329 Okunma Bildiriden de vahim! 08 Nisan 2021 | 729 Okunma "Emekli amiraller" cidden rahatsız! 05 Nisan 2021 | 893 Okunma “Hrant Dink cinayeti faili meçhul kalsaydı iyiydi” diyenler 29 Mart 2021 | 267 Okunma Gelecek gençlerin, bizden çok onlar konuşsun 22 Mart 2021 | 197 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar