Ortaya karışık...

-Şöyle bir "llaaayynn!” diye bağırasım var ama elit ve saygın kişiliğim aklıma geliyor ve “Canım bir bakar mısın?” diyorum.-“Özünde iyi olan insanlar”, hayatımızdan bi defolup gider...

-Şöyle bir "llaaayynn!” diye bağırasım var ama elit ve saygın kişiliğim aklıma geliyor ve “Canım bir bakar mısın?” diyorum.
-“Özünde iyi olan insanlar”, hayatımızdan bi defolup gider misiniz acaba? Kimseyi damıtıp özünde ne var diye bakmaya dermanımız yok artık.
-Otobüste yanıma oturan kadın mesaj atarken eliyle telefonu kapatıyor. Sanki çok meraklıyım senin sevgilinle 17.00’de Bakırköy Meydanı’nda buluşmana. Ayrıca 4321 diye telefon şifresi mi olur yaa ?..
-Yaşlanmamanın sırrını hepimize ilkokulda öğrettiler aslında: "Neşeli ol ki hep genç kalasın!"
-“Benim güvendiğim dağlara olabilecek bütün doğa olayları oldu" diyenler el kaldırsın…
Arkadaşlar toplanın hele bir şey soracağım!!! Cnm, tşk, slm diye gönderdiğiniz mesajlarda tasarruf ettiğiniz saliseleri nerede değerlendiriyorsunuz? Valla çok merak ediyorum!
-Hayat bazen Gülden ve Neşe Karaböcek’in sesini ayırt edemeyecek kadar...
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sınırlar 16 Ocak 2022 | 130 Okunma Kâinat ve insan... 11 Ocak 2022 | 198 Okunma Oradan buradan 09 Ocak 2022 | 180 Okunma Ortaya karışık... 04 Ocak 2022 | 204 Okunma Biliyor muydunuz? 02 Ocak 2022 | 360 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar