SUV'lara meydan okuyor

Vergi oranları ve kurun ulaştığı seviye nedeniyle SUV araçların fiyatı ciddi olarak artış gösterdi. Toyota’nın yenilenen Hilux modeli ise SUV’ları aratmayan yüksek teknoloji, zengin donanım ve referans olarak gösterilen dayanıklı özellikleri...

Vergi oranları ve kurun ulaştığı seviye nedeniyle SUV araçların fiyatı ciddi olarak artış gösterdi. Toyota’nın yenilenen Hilux modeli ise SUV’ları aratmayan yüksek teknoloji, zengin donanım ve referans olarak gösterilen dayanıklı özellikleri uygun fiyata sunuyor.

252 BİN LİRADAN BAŞLIYOR

Dünyanın en büyük otomotiv kuruluşlarından Japon Toyota’nın ürünleri sağlamlıkları ve teknolojileriyle ünlüdür. ‘Yenilmez’ kimliği ile en zor arazi koşullarında bile başarıyla yol alan, aynı zamanda etkileyici yeni tasarımı, konforu ve üstün teknolojik donanımlarıyla bir şehir aracı olarak da dikkat çeken Toyota Hilux yenilendi.

Türkiye lansmanı dijital olarak gerçekleştirilen Hilux, yeni Invincible versiyonu ve çok daha geliştirilmiş araç dinamikleriyle birlikte 252 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. İlk kez tanıtıldığı 1968’den bu yana en çok tercih edilen pick-up unvanına sahip Hilux, segmentindeki standartları belirlemeye devam ediyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
171 milyon Euro yatırımla geldi 19 Ekim 2020 | 284 Okunma Genç Osman’ın katledildiği yer 17 Ekim 2020 | 232 Okunma Türkiye bu adamı konuşuyor 15 Ekim 2020 | 951 Okunma Frig medeniyetiyle dünyaya açılıyor 13 Ekim 2020 | 159 Okunma Elektrikli SUV sürüşe hazır 12 Ekim 2020 | 462 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar