Sorunsuzluk şampiyonu

Premium otomobil üreticisi lexus, üretildiği ilk günden bu yana lüks otomobillerinin yanı sıra dayanıklı ve güvenilir yanıyla da övgü toplamaya devam ediyor. lexus, j.D. Power tarafından her yıl düzenlenen Kalite...

Premium otomobil üreticisi lexus, üretildiği ilk günden bu yana lüks otomobillerinin yanı sıra dayanıklı ve güvenilir yanıyla da övgü toplamaya devam ediyor. lexus, j.D. Power tarafından her yıl düzenlenen Kalite Araştırması’nda, ‘En Sorunsuz marka’ oldu. Arka arkaya 8 yıldır üst üste ‘En Güvenilir Otomobil’ markası olan lexus’un üretim kalitesi ve üstün işçiliği bir kez daha kanıtlanmış oldu. Bu kapsamlı araştırma 3 yaşındaki araçların son 12 ayda yaşanan güvenilirliğine odaklanıyor. Sonuçlar ise, yeni veya ikinci el otomobil almak isteyenlere rehber niteliği taşıyor.

ASIL YENİLİK TEKNOLOJİDE

Volkswagen Passat’ın 8’inci neslinin makyajlı versiyonu, uluslararası Cenevre Otomobil fuarı’nda ilk kez sahneye çıkacak. Yeni Passat’ı son teknolojilerle donatan Volkswagen, bu model için 30 milyon üretim adedini yakın zamanda aşmayı hedefliyor. Passat, 0-210 km arasında yarı otonom sürüş imkanı sağlayan asistan sistemi ‘Travel Assist’ ile sunulan ve ‘Kapasitif Direksiyona’ sahip ilk Volkswagen modeli olacak.

Passat’ta sunulan bir diğer yeni özellik ise sürüş anında karşılaşılan engeller ve tehlikeli durumlardan kaçınma manevralarını kolaylaştıran Acil manevra Asistan sistemi. markanın Premium SuV segmentinde yer alan Touareg modelinde ilk kez sunulan, lED matrix teknolojisine sahip ‘ıQ. light’ farlar, makyajlı Passat modelinde de dikkat çekiyor. makyajlı Passat yılın üçüncü çeyreğinde Volkswagen yetkili satıcılarındaki yerini alacak.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Fındığımıza sahip çıkalım 21 Mayıs 2019 | 1.760 Okunma Kritik iki ay 18 Mayıs 2019 | 2.203 Okunma Büyük yatırımda son viraja girildi 16 Mayıs 2019 | 1.988 Okunma Volkswagen devrimi 15 Mayıs 2019 | 1.987 Okunma Bakırköy’den Amerika’ya 14 Mayıs 2019 | 1.561 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar