Sorunsuzluk şampiyonu

Premium otomobil üreticisi lexus, üretildiği ilk günden bu yana lüks otomobillerinin yanı sıra dayanıklı ve güvenilir yanıyla da övgü toplamaya devam ediyor. lexus, j.D. Power tarafından her yıl düzenlenen Kalite...

Premium otomobil üreticisi lexus, üretildiği ilk günden bu yana lüks otomobillerinin yanı sıra dayanıklı ve güvenilir yanıyla da övgü toplamaya devam ediyor. lexus, j.D. Power tarafından her yıl düzenlenen Kalite Araştırması’nda, ‘En Sorunsuz marka’ oldu. Arka arkaya 8 yıldır üst üste ‘En Güvenilir Otomobil’ markası olan lexus’un üretim kalitesi ve üstün işçiliği bir kez daha kanıtlanmış oldu. Bu kapsamlı araştırma 3 yaşındaki araçların son 12 ayda yaşanan güvenilirliğine odaklanıyor. Sonuçlar ise, yeni veya ikinci el otomobil almak isteyenlere rehber niteliği taşıyor.

ASIL YENİLİK TEKNOLOJİDE

Volkswagen Passat’ın 8’inci neslinin makyajlı versiyonu, uluslararası Cenevre Otomobil fuarı’nda ilk kez sahneye çıkacak. Yeni Passat’ı son teknolojilerle donatan Volkswagen, bu model için 30 milyon üretim adedini yakın zamanda aşmayı hedefliyor. Passat, 0-210 km arasında yarı otonom sürüş imkanı sağlayan asistan sistemi ‘Travel Assist’ ile sunulan ve ‘Kapasitif Direksiyona’ sahip ilk Volkswagen modeli olacak.

Passat’ta sunulan bir diğer yeni özellik ise sürüş anında karşılaşılan engeller ve tehlikeli durumlardan kaçınma manevralarını kolaylaştıran Acil manevra Asistan sistemi. markanın Premium SuV segmentinde yer alan Touareg modelinde ilk kez sunulan, lED matrix teknolojisine sahip ‘ıQ. light’ farlar, makyajlı Passat modelinde de dikkat çekiyor. makyajlı Passat yılın üçüncü çeyreğinde Volkswagen yetkili satıcılarındaki yerini alacak.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Toyota'dan heyecan verici tasarım 14 Ekim 2019 | 2.809 Okunma Dijitalleşme süreci memleket meselesi 12 Ekim 2019 | 2.362 Okunma Bu operasyon haklı ve gerekli 10 Ekim 2019 | 2.403 Okunma Sürpriz hamleler 08 Ekim 2019 | 2.650 Okunma Ford Otosan Şampiyonlar Ligi'nde 07 Ekim 2019 | 2.401 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar