Mercedes Premium sınıfın lideri

Mercedes Benz Otomobil Pazarlama ve Satış Grubu Başkanı ve Daimler AG Yönetim Kurulu Üyesi Britta Seeger, premium sınıfın dünyada ve Türkiye’de lideri olduklarının altını çizerek farklı boyutlarıyla...

Mercedes Benz Otomobil Pazarlama ve Satış Grubu Başkanı ve Daimler AG Yönetim Kurulu Üyesi Britta Seeger, premium sınıfın dünyada ve Türkiye’de lideri olduklarının altını çizerek farklı boyutlarıyla Türkiye’nin geleceğine güvendiklerini söyledi.

Britta Seeger, çoğunlukla erkeklerin egemen olduğu otomotiv dünyasında zirveye çıkmış az sayıdaki başarılı kadından biri. Bir süre Türkiye’de de üst düzey yöneticilik görevinde bulunan ve bugün Mercedes Benz Otomobil Pazarlama ve Satış Grubu Başkanı ve Daimler AG Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Seeger ile İstanbul’da bir araya geldik.

Seeger, söze “50 yılı aşkın süredir Türkiye’de üretim tesislerine yatırımlarımızı artırıyor ve Türkiye’deki organizasyonumuza ilave sorumluluklar veriyoruz. Mercedes-Benz Türk, bugün üretim, Ar-Ge ve IT ağı ile Almanya’daki merkez fonksiyonlarımız içinde çok önemli bir yere sahip. Şirket, kuruluşundan bugüne Türkiye’deki otobüs ve kamyon üretiminde sanayinin gelişmesine öncülük ederek dünyaya da örnek oldu” diyerek başladı. Sorularımıza şu yanıtları verdi:

ÜRETİMDE KALİTE YÜKSEK

● Türkiye üretim ve pazar özellikleriyle sizin için ne ifade ediyor?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Almanlar şov yapıyor 11 Eylül 2019 | 2.212 Okunma Dünyayı kurtaracak teknoloji adımları 10 Eylül 2019 | 2.164 Okunma Emine Erdoğan farkındalık yaratıyor 05 Eylül 2019 | 3.119 Okunma Salda Gölü’nde yapılaşmaya izin yok 03 Eylül 2019 | 4 Okunma Türkiye Batı’ya sırtını dönmüyor 31 Ağustos 2019 | 2.783 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar