İşte yeni Captur

Avrupa ve Türkiye pazarında sürücülerin son dönemdeki ortak beklentisi, yüksek sürüş pozisyonuna sahip, modern ve pratik araçlar. B SUV olarak tanımlanan bu pazarının öncüsü olan Renault Captur lanse...

Avrupa ve Türkiye pazarında sürücülerin son dönemdeki ortak beklentisi, yüksek sürüş pozisyonuna sahip, modern ve pratik araçlar. B SUV olarak tanımlanan bu pazarının öncüsü olan Renault Captur lanse edildiği 2013 yılından bu yana 1.2 milyon satış adedine ulaşarak hem Fransa hem de Avrupa’da, segmentinde kısa sürede lider oldu. Captur, 2018 yılında dünyada 230 bin satış adedi gerçekleştirerek lider konumunu sürdürdü. Captur, rekabetin giderek arttığı pazarda, bir önceki neslini başarıya taşıyan kimliğini daha da güçlendirerek yenilendi. Dönüşüm gerçekleştiren Yeni Captur, atletik ve dinamik yeni SUV çizgileriyle dikkat çekiyor. Modülerliğini koruyan modelin iç kısmında gerçekleştirilen devrim sayesinde, aracın içine girildiğinde teknoloji ve kalite ilk bakışta farkediliyor. Yeni Captur, üst segment modellerin özelliklerini bünyesinde barındırıyor.

ÜÇ TEMEL UNSURA UYGUN OLARAK SATIŞA ÇIKACAK

1 - Elektrikli: Renault Grubu, 2022 yılına kadar ürün gamına 12 elektrikli model ekleyecek. Yeni Captur, E-TECH Plug-in adını taşıyan ve İttifak tarafından geliştirilen bir teknolojinin ürünü olan plugin (prize takılabilir) hibrit motora sahip ilk Renault modeli olacak.

2 - İnternet Bağlantılı: 2022 yılına kadar markanın kilit pazarlarında sunduğu araçların yüzde 100’ü internet bağlantılı araçlar olacak. Yeni Captur, yeni internet bağlantılı multimedya sistemi ve Renault EASY CONNECT ekosistemiyle bu dinamiği başarılı şekilde ortaya koyuyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
BMW 2 serisi geliyor 21 Ekim 2019 | 2.512 Okunma Dünya Türkiye’nin başarısını konuşuyor 19 Ekim 2019 | 2.500 Okunma Türkiye’ye karşı ittifak yaptılar 17 Ekim 2019 | 2.667 Okunma Mustafa Akıncı’nın siyasi intiharı 15 Ekim 2019 | 3.069 Okunma Toyota'dan heyecan verici tasarım 14 Ekim 2019 | 2.818 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar