Enerjide yeni fırsatlar var

STM, Türkiye’nin en önemli mühendislik, teknoloji ve danışmanlık kuruluşlarından. Savunma alanında dünyada ilk 100 arasında bulunuyor.

Sadece kritik savunma ürünlerinin üretimi ve geliştirilmesi alanında değil, kendi bünyesindeki STM ThinkTech aracılığıyla bir düşünce kuruluşu olarak da faaliyet gösteriyor. TSK’nın da en büyük tedarikçileri arasında bulunan STM, Cumhurbaşkanlığı’na bağlı Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) tarafından destekleniyor.

STM’nin Enerji Güvenliği: Fırsatlar ve Tehditler paneli için önceki gün Ankara Sheraton Otel’de bir araya geldik. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Alparslan Bayraktar, Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Prof. Dr. Gülnur Aybet, ODTÜ öğretim üyesi Prof. Dr. Oktay F. Tanrısever ve STM Genel Müdürü Murat İkinci’nin konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte Uluslararası Enerji Ajansı Başkanı Dr. Fatih Birol çok önemli bir sunum yaptı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dijitalleşme süreci memleket meselesi 12 Ekim 2019 | 2.360 Okunma Bu operasyon haklı ve gerekli 10 Ekim 2019 | 2.402 Okunma Sürpriz hamleler 08 Ekim 2019 | 2.649 Okunma Ford Otosan Şampiyonlar Ligi'nde 07 Ekim 2019 | 2.400 Okunma Farklı yönleriyle Bilal Erdoğan 05 Ekim 2019 | 2.970 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar