Enerjide yeni fırsatlar var

STM, Türkiye’nin en önemli mühendislik, teknoloji ve danışmanlık kuruluşlarından. Savunma alanında dünyada ilk 100 arasında bulunuyor.

Sadece kritik savunma ürünlerinin üretimi ve geliştirilmesi alanında değil, kendi bünyesindeki STM ThinkTech aracılığıyla bir düşünce kuruluşu olarak da faaliyet gösteriyor. TSK’nın da en büyük tedarikçileri arasında bulunan STM, Cumhurbaşkanlığı’na bağlı Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) tarafından destekleniyor.

STM’nin Enerji Güvenliği: Fırsatlar ve Tehditler paneli için önceki gün Ankara Sheraton Otel’de bir araya geldik. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Alparslan Bayraktar, Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Prof. Dr. Gülnur Aybet, ODTÜ öğretim üyesi Prof. Dr. Oktay F. Tanrısever ve STM Genel Müdürü Murat İkinci’nin konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte Uluslararası Enerji Ajansı Başkanı Dr. Fatih Birol çok önemli bir sunum yaptı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Lobi gücümüzü çalıştıramıyoruz 18 Temmuz 2019 | 2.204 Okunma FETÖ ile mücadele çok uzun sürecek 16 Temmuz 2019 | 2.993 Okunma Küresel yıldız oldu 15 Temmuz 2019 | 1.534 Okunma MİT ve Mossad işbirliği yaptı mı? 13 Temmuz 2019 | 3.256 Okunma Vergi desteği hayati önemde 10 Temmuz 2019 | 1.405 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar