Bütün engelleri aşmak için geldi

SUV otomobillere yönelik ilgi bütün dünyada yükseliyor. Land Rover Defender ise klasik bir arazi aracının çok ötesinde kabiliyetlere sahip.

SUV otomobillere yönelik ilgi bütün dünyada yükseliyor. Land Rover Defender ise klasik bir arazi aracının çok ötesinde kabiliyetlere sahip.

TÜRKİYE'DE SATIŞTA

Otomobil dünyasında 70 yılı aşan geçmişiyle çok önemli bir yere sahip olan Land Rover Defender, bütünüyle yenilenerek aramıza döndü. Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu Land Rover’ın bugüne kadar ürettiği en yetenekli 4x4 modeli olan yeni Land Rover Defender, kısa bir süre önce Türkiye’de satışa sunuldu. İlk olarak Defender 110 versiyonuyla Türkiye’de yollarla buluşan yeni Land Rover Defender’da, 240 beygir güç üreten D240 2.0 litrelik dizel motorla birlikte, S, SE, HSE ve first edition olmak üzere 4 farklı donanım seçeneği bulunuyor.

GENİŞ YÜK ALANI

Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Hakan Tiftik’in paylaştığı bilgilere göre, Land Rover’ın ekstrem test prosedürlerine dayanabilecek şekilde tasarlanan yeni Land Rover Defender’ın bu yeni platformu, en yeni elektrikli güç aktarma organlarını destekliyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cumhuriyet’e yakışan bir eser 29 Ekim 2020 | 43 Okunma İnançlara saldırı özgürlük değildir 28 Ekim 2020 | 648 Okunma Demiryollarında hedef sıfır hata 27 Ekim 2020 | 377 Okunma Sokak hayvanlarıyla ortak yaşam kültürü 24 Ekim 2020 | 54 Okunma Trabzon turizmde bir yıldız olabilir 22 Ekim 2020 | 219 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar