Başarı tasarımda gizli

İngiltere’de doğan MINI, sevimli tasarımı ve pratik özellikleriyle efsane olmuştu. MINI bu dönemde BMW Grubu bünyesinde teknoloji ve tasarımın gücünü birleştiriyor.GELİŞMİŞ SÜSPANSİYONDikkat...

İngiltere’de doğan MINI, sevimli tasarımı ve pratik özellikleriyle efsane olmuştu. MINI bu dönemde BMW Grubu bünyesinde teknoloji ve tasarımın gücünü birleştiriyor.

GELİŞMİŞ SÜSPANSİYON

Dikkat çekici tasarım ve zengin donanım seçenekleriyle yeni MINI 3 kapı, MINI 5 kapı ve MINI Cabrio yenilendi. Yapılan estetik dokunuşlar sayesinde MINI ailesi, markanın tasarım özelliklerini daha belirgin ve modern bir hale getiriyor. Kendine özgü yuvarlak tasarımıyla MINI farları ve genişletilen altıgen çerçeveye sahip karakteristik radyatör ızgaraları ile yeni modeller dikkatleri üzerine çekiyor. Geliştirilen süspansiyon sistemi, sürüş durumuna ve yol koşullarına bağlı olarak sönümleme kuvvetini yüzde 50’ye kadar azaltabiliyor.

İç tasarımda kullanılan krom malzemeler azaltılmış, havalandırma kanalları yeniden tasarlanmış. Anahtarın takıldığı bölüm ve marş düğmesi de sıra dışı.

YAKINDA TÜRKİYE’DE

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye’nin aradığı 7 korona sorusu 25 Şubat 2021 | 80 Okunma Normalleşme ne zaman olur? 23 Şubat 2021 | 138 Okunma Eğlence ve pratiklik bir arada 22 Şubat 2021 | 99 Okunma Ruhban Okulu bu yıl açılabilir 20 Şubat 2021 | 197 Okunma Amerikan karşıtlığı rekor düzeye ulaştı 18 Şubat 2021 | 328 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar