Zülfü Livaneli FETÖ’nin geçmişiyle ilgili çok önemli açıklamalar yaptı

Ne demişti Pensilvanya'daki İblis?

FETÖ’yü o kadar çok tartıştık ki, kim kime yardım ediyor, kim kimi destekledi, FETÖ en çok hangi iktidar döneminde palazlandı, tüm bu soruların cevabını tek tek verdik, vermeye de devam ediyoruz.

Kemal Kılıçdaroğlu ve ananesi başta olmak üzere, hala iktidarı suçluyor, hala iktidar ortağınız diyor FETÖ için.

 Hep söyledim; FETÖ kırk yıllık bir belaydı, Türkiye’yi ele geçirme planları AK PARTİ iktidarı döneminde yapılmadı. Çok çok eski zamanda, CHP’li Kasım Gülek’le bile iç içe girmişler, birbirlerini sarmışlar sarmalamışlar.

Demirel… Ecevit… daha kimler kimler.

Ve şu bir gerçek ki, FETÖ en çok Ak Parti iktidarı döneminde palazlandı. Televizyonlarda FETÖ’nün televizyonlarında hıçkırıklarla ağlayan CHP’liler tüm geçmişin üzerine bir perde çekiyor ve Tayyip Erdoğan’ı suçluyor:

FETÖ konusunda hepimiz günah işledik, inandık, itibar ettik.  Ama daha FETÖ ortada yokken, yani terör örgütü değilken.

.......

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erdoğan'ın ölmesini isteyen zavallılar! 27 Nisan 2023 | 7.659 Okunma HDP, bir iki üç... 6-7 bakanlıkla yetinmeyecek, Kılıçdaroğlu'ndan Türkiye'yi isteyecek! 13 Mart 2023 | 6.529 Okunma Kılıçdaroğlu'nun HDP ile görüşmesi ve Yılmaz Özdil'in sonu 09 Mart 2023 | 10.932 Okunma Meral Akşener ne istedi, ne aldı? Saadet Partisi'nin kapısındaki "Mustafa Kemal'in askerleri" 07 Mart 2023 | 9.503 Okunma Meral Akşener'in "ihanet"i ve Ersan Şen'in Cumhurbaşkanı adaylığı 06 Mart 2023 | 9.277 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar