Tayyip Erdoğan'ın uyarısı ve Millet İttifakı'nı öldürecek operasyon!

Geçmişte yazdıkları yazılardan ötürü, aslında insan içine çıkmaması gerekenler, Barış Pınarı operasyonu için "bataklık" ifadesini kullanıyor. Bre ey gafil, sen şimdiye kadar yazdıkların konusunda hiç haklı çıktın mı? Bre utanmaz, yazdıkların alnının kara lekesi olmuş farkında değil misin?

İYİ Parti'nin ağır topu Yavuz Ağıralioğlu, Millet İttifakı'nın içindeki çatlağı her ortamda açık ediyor ve CHP'yi HDP'nin terör dili konusunda ısrarla uyarma gereği duyuyor. 

Milli bir mesele olduğunda, İYİ Parti lideri Meral Akşener'in MHP lideri Devlet Bahçeli'den daha az vatansever olmayacağını söylemiştim. Dünden itibaren İYİ Parti Cumhur İttifakı'nın yanında yer almaya başladı gördüğünüz gibi. 

CHP'nin de hakkını teslim edelim, Suriye bataklığından dem vurmalarına rağmen "Önce Türkiye" demeyi bildiler sonunda. HDP ise tek başına kaldı, CHP ve diğer partilerden ayrıştı. Suriye'nin kuzeyine yapılması an meselesi olan operasyonun ucu kendilerine dokunuyor çünkü. 

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Saray'ın eliyle Millet İttifakı'nı çatlatmak için istihbarat elemanları devrede" sözüm daha önceki yazımda belirttiğim gibi hiç bir İYİ Partili tarafından kabul edilmiyor. Meral Akşener bile "Bilmem öyle bir şey mi var!" diyor. Ama CHP heyeti tüm bu açıklamalara rağmen, ayrı telden çalmaya, Millet İttifakı'nı diri tutmaya çalışıyor... Oysa yapılması gereken tek şey var; gizli ortak HDP'ye minnacık bir uyarı yapmaları İYİ Parti'ye yetecektir. 

Peki...
Bundan sonra ne olacak?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu şirketinizde genel müdür yapar mısınız? 12 Ekim 2020 | 5.563 Okunma Dava mı yoksa kişiler mi daha önemli? 28 Eylül 2020 | 3.573 Okunma Kemal Kılıçdaroğlu istedi diye Süleyman Soylu özür diledi! 24 Haziran 2020 | 7.984 Okunma Fahrettin Altun yalanları ve Aytun Çıray'ın muhalefeti! 21 Nisan 2020 | 7.308 Okunma Erdoğan nefreti ve Meral Akşener'e operasyon! 24 Şubat 2020 | 11.070 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar