Tayyip Erdoğan'ın uyarısı ve Millet İttifakı'nı öldürecek operasyon!

Geçmişte yazdıkları yazılardan ötürü, aslında insan içine çıkmaması gerekenler, Barış Pınarı operasyonu için "bataklık" ifadesini kullanıyor. Bre ey gafil, sen şimdiye kadar yazdıkların konusunda hiç haklı çıktın mı? Bre utanmaz, yazdıkların alnının kara lekesi olmuş farkında değil misin?

İYİ Parti'nin ağır topu Yavuz Ağıralioğlu, Millet İttifakı'nın içindeki çatlağı her ortamda açık ediyor ve CHP'yi HDP'nin terör dili konusunda ısrarla uyarma gereği duyuyor. 

Milli bir mesele olduğunda, İYİ Parti lideri Meral Akşener'in MHP lideri Devlet Bahçeli'den daha az vatansever olmayacağını söylemiştim. Dünden itibaren İYİ Parti Cumhur İttifakı'nın yanında yer almaya başladı gördüğünüz gibi. 

CHP'nin de hakkını teslim edelim, Suriye bataklığından dem vurmalarına rağmen "Önce Türkiye" demeyi bildiler sonunda. HDP ise tek başına kaldı, CHP ve diğer partilerden ayrıştı. Suriye'nin kuzeyine yapılması an meselesi olan operasyonun ucu kendilerine dokunuyor çünkü. 

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Saray'ın eliyle Millet İttifakı'nı çatlatmak için istihbarat elemanları devrede" sözüm daha önceki yazımda belirttiğim gibi hiç bir İYİ Partili tarafından kabul edilmiyor. Meral Akşener bile "Bilmem öyle bir şey mi var!" diyor. Ama CHP heyeti tüm bu açıklamalara rağmen, ayrı telden çalmaya, Millet İttifakı'nı diri tutmaya çalışıyor... Oysa yapılması gereken tek şey var; gizli ortak HDP'ye minnacık bir uyarı yapmaları İYİ Parti'ye yetecektir. 

Peki...
Bundan sonra ne olacak?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tayyip Erdoğan'ın uyarısı ve Millet İttifakı'nı öldürecek operasyon! 08 Ekim 2019 | 10.617 Okunma Tayyip Erdoğan'ın çağrısı ve İYİ Parti'nin son kararı! 04 Ekim 2019 | 8.618 Okunma İmamoğlu'nun gömleği ve Hülya Hökenek'e yapılan şerefsizlik! 01 Ekim 2019 | 12.069 Okunma Diyarbakır Belediye Başkanı'nın Mızrak'lın Hogir'i 23 Ağustos 2019 | 13.736 Okunma HDP'liler PKK'yı reddetseydi devlet yine bu operasyonu yapacak mıydı? 20 Ağustos 2019 | 5.793 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar