Tayyip Erdoğan'ın çağrısı ve İYİ Parti'nin son kararı!

Millet İttifakı'nın parçalanma ihtimali belirince, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu vahim bir iddia ortaya attı:

"Saray, Millet ittifakını dağıtmak için özel çalışma yapıyor. Araya pek çok kişiyi koyuyorlar, istihbarat elemanları dahil olmak üzere devreye konulup, "Millet İttifakı'nı nasıl bozarız?" arayışı içindeler. Ben bu ittifakın bozulacağını sanmıyorum."

Kemal Bey'in Saray takıntısının bu noktaya geldiğini doğrusunu isterseniz ben bilmiyordum. İYİ Partili bir çok kişiyi aradım, "Saray size operasyon mu yapıyor?" dediğimde, karşı taraf "Niye biz salak mıyız?" cevabını verdi. Habertürk televizyonunda Lütfü Türkkan'a da aynı şeyi sordum, aldığım cevap yine "hayır" oldu! 

Peki, İyi Parti'nin en yetkili ağızlarının bilmediği bu operasyonu Kemal Kılıçdaroğlu nereden biliyor? Ya da bildiği bir şey varsa, İYİ Parti'ye neden bilgi vermiyor?

Aslında İYİ Parti'ye yönelik böyle bir operasyon yok. Kemal Bey, olmayan bir şeyi varmış gibi gösterip vaziyeti kurtarmak istiyor. Ancak bu saatten sonra, İYİ Parti'yi Millet İttifakı'nın içinde tutmak kolay kolay değil!

Neden?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tayyip Erdoğan'ın uyarısı ve Millet İttifakı'nı öldürecek operasyon! 08 Ekim 2019 | 10.608 Okunma Tayyip Erdoğan'ın çağrısı ve İYİ Parti'nin son kararı! 04 Ekim 2019 | 8.617 Okunma İmamoğlu'nun gömleği ve Hülya Hökenek'e yapılan şerefsizlik! 01 Ekim 2019 | 12.061 Okunma Diyarbakır Belediye Başkanı'nın Mızrak'lın Hogir'i 23 Ağustos 2019 | 13.734 Okunma HDP'liler PKK'yı reddetseydi devlet yine bu operasyonu yapacak mıydı? 20 Ağustos 2019 | 5.793 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar