Süleyman Soylu'nun Ekrem İmamoğlu ile bir derdi mi var?

Süleyman Soylu ne konuşuyor böyle? Açıyor ağzını veriyor veriştiriyor, bağırıyor... siyaset mi yapıyor ne amaçlıyor? Tek derdi İmamoğlu mu gerçekten, yoksa terörün belini kırmak mı istiyor?

Süleyman Soylu'nun dili serttir, bu görüşe katılıyorum... siz bir de kendinizi onun yerine koyun, kahpe kurşunlarla şehit düşen asker, polis, korucu, sivil... hepsi canından can alıyor Süleyman Soylu'nun.

Canından can koparken, İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun teröristleri besleyen, tedavi eden, onları Türk askerine karşı yeniden kahpelik yapsın diye dağa gönderen hainleri sahiplenmesi karşısında Allah aşkına söyleyin siz olsanız ne yaparsınız!

Kahpeliğin, alçaklığın demokrasisi mi olurmuş!

Oluyormuş demek ki...

Ne dedi Soylu?
"Ahmak" dedi değil mi?
Yahu arkadaş elde belge var, bilgi var, en az 10 tane soruşturma var, sen adamın görevden alınmasına, hapse atılmasına üzülüyorsun. HDP'nin kapısındaki analara sahip çıkacağına, teröre açık bir şekilde destek veren terör sevicilerini seviyorsun... bu ahmaklık değil de nedir?

Süleyman Soylu siyaset yapmıyor arkadaşlar!
Süleyman Soylu yüreğiyle konuşuyor.
Süleyman Soylu acısını paylaşıyor.
Süleyman Soylu acı içinde isyan ediyor.
Süleyman Soylu'nun o konuşmasının içinde siyasetin "S"si yok!

Aylardır böyle...
Terörle yatıyor, terörle kalkıyor.
Gecesi yok, gündüzü yok... aile düzeni yok, çocuklarının yüzünü göremiyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Devlet Bahçeli'nin Atatürk sevgisinden şüphe eden alçaklar! 12 Kasım 2019 | 5.844 Okunma Devlet Bahçeli'nin Atatürk sevgisinden şüphe eden alçaklar! 11 Kasım 2019 | 4.675 Okunma Süleyman Soylu'nun Ekrem İmamoğlu ile bir derdi mi var? 08 Kasım 2019 | 8.825 Okunma Tayyip Erdoğan'ın uyarısı ve Millet İttifakı'nı öldürecek operasyon! 08 Ekim 2019 | 10.720 Okunma Tayyip Erdoğan'ın çağrısı ve İYİ Parti'nin son kararı! 04 Ekim 2019 | 8.676 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar